• ne yazık ki apo'nun nevruzda okunacak mektubu kadar önem arz etmeyecektir. başkanın konuşması zoruna giden trt, apo'nun mektubunu günlerce tekrar tekrar yayınlayacaktır.
  • +18 mart konuşması olmuş efendim. ağzına sağlık.
  • ülgür gökhan'ı çanakkale halkının neden bu kadar çok sevdiğini, aldığı %54'ü köküne kadar hakettiğini gösteren konuşmadır.
  • millî iradeye saygısı olmayan bir televizyon kurumunun canlı olarak yayımlayamadığı günün anlam ve önemine uygun harika bir konuşma.
  • umudun bu topraklardan hala gitmediğinin kanıtı bir konuşmadır. yazanın eline, okuyanın diline sağlık.
  • belediye başkanı diye tanımlanması yeterli olmayan kişinin konuşmasıdır. kendisi adamdır.
  • beni duygulandıran hala cumhuriyet değerlerine sahip çıkan böyle insanları görmenin mutlu ettiği konuşmadır.

bırakın siz yayınlamayanları da bir anda kendimizi de düşünelim dedim.biz atalarımıza layık olamadık onlar canlarını verdiler bizler ise şimdiden hainlerden bıkıp defolup gitmenin derdindeyiz ülkeden.bu ülke bizim arkadaşlar kendini vatanı benimsemiş herkesin temizleyip gitmeyelim hiç bir yere.

en ders verici kısımlarından günümüzü özetleyen konuşmanın bir kısmı ise şudur kanımca ;

ey bu topraklar için toprağa düşenler,
    bir hilal uğruna güneş gibi batanlar,
    siz kara toprağın üstünde de, altında da bir oldunuz,
    bizse ayrıştık, bölündük, hatta birbirimizi öldürdük.
  • muazzam konuşmadır. tamamen yayın akışı gereği veya art niyet olmadan yayını kestiyse trt eyvallah. ama şu konuşmadan rahatsız olup bilerek kestiyse, bunun sorumlusu olan kişiye sesleniyorum: kork orospu çocuğu!!
  • ülkenin başbakanının oy kaygısından çıkıp yapamayacağı konuşmayı bir ilin belediye başkanı yapmış, ağzına sağlık
  • tayyip'in ve akepe'nin reklamı yapılmadığı, yapılamayacağı için kesilen konuşmadır.
hesabın var mı? giriş yap