şükela:  tümü | bugün
  • twitterda dolaşırken denk geldim. adamın gözleri pörtlüyor , kadına bakışları bile korkunç. yazık şöyle adamlara şehir teslim ediliyor. konu ne bilmiyorum ama karşısındaki kadının sakinliğine rağmen bu tavırları bana suçunu bastırdığı izlenimini verdi.

https://twitter.com/…lent/status/915840348362076161

http://www.gazetedegisim.com/…ine-hakaret-ve-tehdit

ayrıca başlık açarken denk geldim şurada bulunsun.

(bkz: çanakkale belediye başkanı'nın twitter'daki üslubu)

edit: uzun versiyonu da izledim. burası bunu yeri değil deyip höyküre höyküre bağıran adam millet çıktıktan sonra kuzu kesiliyor uzun uzun açıklama yapıyor , oradakilere gaz veriyor. e kadının gündeme getirdiği şeyin delege sçimi ile ilgili bir mevzu olduğunu anlıyoruz buna bu kadar büyük tepki vermesini ve kadın hak etmiş falan diyenleri anlamak mümkün değil. madem öyle bunu sindirip doğru kabul ediyorsanız yarın herhangi bir ortamda işine gelmeyen bir durumda karşınızdakinin size it gibi höykürmesini kabul ediyorsunuz demektir. hadi hayırlı traşlar.
  • karsisinda bulunan kadina, delege secimlerinde yemis oldugu haltlari yuzune vuran kadin meclis uyesine takindigi igrenc tavirdir.

lütfen kesin
    kes
    bitti
    biraz ahlakli olun
    ahlakli olun
    konuyu kapatin
    mikrofonu kesin
    kesin mikrofonu
    otur yerine
    konuşma
    ve daha nicesi.

klasik, chp'nin muthis demokrasi ve ozgurluk anlayisi.

ak parti yuzde 40 zam da getirse, sirf bu zihniyetin yonetimde olmamasi icin yine gider mecbur ak partiye oyunu atar vatandas. sizin goreli ozgurluk ve demokrasi anlayisiniz batsin.

sunu ak partili, birakin belediyeyi, secmen yapmis olsaydi buralar yikilirdi. iki yuzluler.

dıdıt: imla
  • ak partililer çok nazik ya amk oradan oy devşirecek bazı kekolar :)

ananı da al git diyenler filan hep cehape zihniyetiydi di mi pardon yaa ölmüş çocukların analarını yuhalatan kılışdardı unutmuşum off rezil oldum.
  • (bkz: #71195536)
    uzun versiyonu merak edenleri buraya alalım https://www.youtube.com/…8i&feature=youtu.be&t=1526 . görüntüleri bir kaç dakika öncesine alırsanız başkanın ak partili meclis üyesini doğum günün kutladığını ve ortada hiç bir sorun olmadığını görürsünüz.
    edit: "iki yüzlü sözlük yazarları....bik bik bik" diye yorum yapan art niyetliler şunu anlamıyor. adam kadına küfür mü etmiş? dayak mı atmış? hayır. ilk okul talebesi gibi sesini kestirmiş, tahrik etmeye çalışanlar ellerinde ki senaryoyu başarı ile uygulayıp zaten her şeyi söyledikleri toplantıyı terkederek showlarını tamamlamış. neden çünkü tüm ikazlara rağmen konu dışı konuşup tahrik etmeye çalışıyor ve ediyorda. başkanın üslubu sert olabilir, o sinsiye uymaması gerekirdi, oltaya geldi diye kızılabilir ama sözlükte ve medya da sanki kadına şiddet uygulanmış, küfür edilmiş muamelesi yapılıyor. tepki buna. asıl iki yüzlüler bugün meclis önünde yaka paça uzaklaştırılan kadınlar hakkında ses çıkarmayıp gelip burada tespit sıçanlardır.
  • konunun öncesini bilen bir insan olarak başkanın tavrını gayet medeni buluyorum.

ne yani ahlaksızlık diye ifade edilen hareketi bir bayan yaptığı için susacak mı insanlar ?
  • chp'nin ta kendisidir.

şaşırtmamıştır.

edit: videonun uzun versiyonu; hazımsız, dinlemeyi bilmeyen bir chp’li içeriyor. bakmayın siz “uzun versiyonu kem küm gak guk” yapanlara. hadi abi hadiiiii.
  • görüntülerin 50 sn'lik kısmını izleyince çok kaba bir üslupmuş gibi gözüküyor. ama uzun versiyonu, yani o konuşmadan öncesini izleyince olay ortaya çıkıyor.

akp'yi hiç ilgilendirmeyen, chp'nin delege seçimleriyle ilgili olan olaylarla ilgili muhalif akp'li meclis üyeleri, bu konuda eleştiri yapmak istiyor. başkan da, burası yeri değil, bu partinin iç meselesi, çıkın dışarıda, partinizde konuşun, gerekirse basın toplantısı düzenleyin ama belediye meclisi bunun yeri değil diyor. ve ısrarla, lütfen, rica ediyorum dedikçe, akp'li kadın meclis üyesi de olayı uzattıkça uzatıyor.

ben chp'li başkanı, uzun versiyonu izledikten sonra, canı gönülden destekliyorum, efendiliğin lüzumu yok, onların anladığı dilden konuşmuş. sonuçta çanakkale'deki muhalefet yani akp'lilerin, kendi genel parti başkanlarından, normal üyelerine kadar tüm ekipleri, hakaret, adam fırçalama, yerde madenci tekmeleme, market içine sokup israil dölü diyerek vurmak, genel prensipleri zaten. bu tarz insanlara bu muamele cuk oturmuş.
  • başkan %100 haklı. aktroller yine başını, götünü keserek mesai yapmışlar.