şükela:  tümü | bugün
  • pakistan ziyareti sırasında söylenmiş bir recep tayyip erdoğan vecizesi. hindistan krizi eksikti, bir de onlarla sorun yaşayalım. tamam, pakistan'ın ülkemize verdiği destekler görmezden gelinemez fakat çanakkale ile benzetmek biraz abartı olmuş.

kaynak
  • çanakkale değil de daha çok bir musul-kerkük, bir çözümsüz kıbrıs sorunu gibi sanki.
    metin yazarı her kimse bizi hindistan'la papaz etmeye çalışıyor sanırım.
  • günahım neydi ki allah'ım böyle bir döneme denk geldim. şu benzetmeye bak. daha doğrusu benzetememeye. yazık bu t.c simülasyonuna, çok yazık!
  • kurtuluş savaşı, hindistanlı müslümanlar, bize yardım ettiler falan diyecek cahiller çıkmadan onları aydınlatalım, işte o hindistanlı müslümanlar pakistanlı oldular. hatta hindistan’a adını veren indus nehrini bile onlar aldılar.
  • yemin ederim bıktım şu muhabbetten. ulan sayın cumhurbaşkanım ekonomiyle ilgilen artık. halk aç, bitkin ve sinirleri gerilmeye başladı. bu kadar gözleriniz kör olmuş olamaz ya. vallahi inanamıyorum.
  • artık yanlış bilgiyle yapılan yorumlara kızamıyorum. bilgisizlik giderilir kolay ama şu yapılan benzetmelerdeki alakasızlık mantık ve ilişkilendirme yeteneğinin çok düşük olduğunu gösteriyor. bunun çözümü de yok. böyle insanlar toplumun her yerinde artık laf da anlatamıyorsun korkunç bir şey. karar mercisinde olmaları ise tam bir felaket.