şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: truva seyahat)
  • şehirler arası yolculukta belediyecilik anlayışı.

(bkz: müsait bir yerde indirir misiniz)
  • binmeyin pişmanlıktır.

sabah saat 6 olan aracı için otogara servisi olup olmadığını öğrenmek için aradığımda bir bayan çalışan evet var siz internetten alın bileti burayı arayın sonra ben yazdırayım isminizi dedi. aldım bileti tekrar aradım kadın ne desin aslında saat 6 için servisimiz yok! ben ne diyorsun demeye kalmadan başka bir adamla tartışmaya başladı sonra ona emrivaki olarak yolcumu alacaksın dedi. bana dönüp halletim servis işinizi dedi anladım ki bunların servisi falan yok ortak bir havuzdan yapıyorlar servis işini.
    sabahın 4 ünde kalktım otogara geldim. bileti alan adam 15 dakika gecikme var dedi 45 dakika gecikti en sonunda tamam artık gidiyoruz derken araba kalkmadı yerinden kalkamadı şu an 2. saate giriyoruz koridordaki motor bölümü açık aşağıdan sürekli sesler tamirhaneye döndü ortalık.
    yarım saat öncede merkezi aradım keşke aramaz olsaydım adamların haberi yok arıza olduğundan benden öğreniyorlar 15 dakikaya biter sıkıntı yok diyerek kapattı.
    şu an başka seçenek olsa hiç durmam ama diğer firmalardan bilet bulunmuyor.

paranızla rezil olmayın daha kurumsal firmaları seçin.

2 saat 26 dakika sonra kabaca yapacağım yolculuğun yarısından fazlası olan süreyi bekledikten sonra bizi başka bir otobüse aktarmayı başarabildirler. twitter da bahsi geçen media sistemi olup usb si olmayanlardan hahahaha
  • mevzu baya komik gelişmiş yalnız ya. bir 7-8 sene öncesinde bir sefer kullanmıştım bu firmayı. bizim otobüsün de motorda arıza vardı 30-40 dk tamir ettiler. belki totemleridir belki de kronik sorunlarıdır bilemeyik.
  • temelleri atıldığında kale-çan seyahat ve çan birlik olarak faaliyet gösteren firma, 1992 yılında yeniden yapılanmış ve çanakkale truva turizm ticaret limited şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.
    kamil koç'tan sonra duygusal olarak en çok tercih ettiğim firmadır. özellikle istanbul'a yapılan sefer ve hareket saatleri yönünden seçenekleri boldur.