şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: rezil)

ve

(bkz: ahlaksız)

olmak
  • başlık fazlasıyla sokmalı olmuş. kansız yüzsüz pezevenk kripto terör yandaşları elbette utanmayacak misakı milli sınırlarında yaşayan milliyetçi halkı çomar diyerek aşağılamaya çalışacaktır. aciz şeref yoksunu ergen sürüleri. kötülüğünüzde boğulacaksınız.
  • dikkat çekmek istiyorum, ne olur beni fark edin diyen muhtemelen yeni yazar olmuş gereksiz insan beyanını yukarıda okuduz sevgili okur. lütfen yazmayın başlığa bunlardan ancak böyle kurtulacağız.

edit: "yazmayın" diyene kadar 4 yazdıktan sonra 3 kişi yazmış.
  • (bkz: dededen çomar olmak)
    ilk defa çomar olarak katagorize edildiğimi ve bundan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.
  • troller yine azmış, maaş yatçak ayın15'i yaklaştı diye herhalde. kendileri başlık açıp sonra muhalifler açmış rolü yapıyorlar. ha yeri gelmişken;
    çanakkale'de yoğunlukla batı illerimizden askerler savaştı. bu da gayet doğal zira coğrafi olarak hangi cepheye hangi vilayet yakınsa oradan daha fazla asker gitti.

kayıtlar arşivlerde mevcut. siyasete bulaşmadık bir çanakkale kalmıştı. aferin size.
  • anadolu insanına değil arap sevicisi köpeğe çomar deniyor ve bu köpekler düne kadar arap yarımadasında deve sidiği içiyordu.
    sen ne ara kula kulluk eden araplar bir anda anadoluya talip oldu onu söyle?

mustafa kemal bu arap artıklarının son ceddini yağlı urganla diyarbakırda astı.
    ne olduysa şimdi dölleri geri dönüp vatanı sahiplenmeye uğraşıyor :)
    haliyle orospunun edep dersi vermesi kadar gülünç geliyor.
  • gerizekalılık çeşidi olarak bazı başlıkları açmak yüz yıl önceki adamları bugünküyle kıyaslayamazsın 100 yıl önceyle aynı ve çoğu zaman o günden daha geri bir zihniyette olman senin yüzünden dedenin dedesine laf getiremez babana ve sana yoğun getirir ama.