şükela:  tümü | bugün
 • saz-ı caz isimli grubu ile (grubun ismi olduğunu düşünüyorum) bugün ikinci kez boğaziçi vapurlarından birinde karşılaştığım harika sese sahip müzisyen. bu kız müzik piyasasında bulunan ve kendini müzisyen sanan en az yüz hödüğü ayağında sektirip havalandırır ve keskin bir rovaşata ile doksana takar. abartmıyorum, o derece. neyse, bugün eminönü-kadıköy hattındaki bir vapurda aynı sesi ikinci kez duydum ve hemen tanıdım. şarkıları ile beraber mükemmel bir boğaz yolculuğu yaptım. bu başlığın yıkılması çok uzun sürmeyecek, buralar değerlenecektir. merak edenler için https://instagram.com/…share&igshid=vefys1b36ynq...

  bir gün bir albüm çıkarırsa ki umarım çıkarır ve burayı okursa, imzalı bir albümünü kendisinden istiyorum. yoksa zirveye çıkardığımız gibi indirmesini de biliriz.
 • söylediği her şarkiyi cok seviyorum, bilmediklerimi google luyorum bulayim dinleyeyim diye, asla onun soyledigi kadar guzel degil. kiz bir album kaydet de rahatca dinleyelim, vapurda ses kaydedince motor sesi cok oluyor.

  simdi karsimda mirkelam-her gece soyluyor kendisi. gidip ne super insanlarsiniz demeye utandigim icin buraya yazip takdir borcumu oduyorum. umarim gorursunuz bunu canim saz-i caz. bir de magusa limanini daha çok çalin soyleyin be

  ps: kazoonun rengi çokzel bana versene

  tanim: süper sesli güzel kadin.
 • vapura binme sebebimdir kendisi.
 • bir zaman yolcusu olarak gelecekle ilgili söylemem gereken bir şey var ise o da canan atay hanımefendinin ünlü bir ses sanatçısı olacağıdır.
  mümin sarıkaya, koray avcı gibi henüz ünlü değilken ,ünlü olacağına dair bahis oynadığım üçüncü kişidir bu hanımefendi.
  tarzına ve sesine hayranım. hoşçakal geleceğin sıla’sı, hoşçakal geleceğin sezen’i,gelecekte görüşmek üzere...
 • vapurun basarili, guzel sesli yorumcusu. yarim saatlik sıkıcı yolculugumuzu bayram etti. buradan tesekkur ederiz kendisine.

  kendisini ve arkadaslarini vapur yerine sahnelerde gormek dilegiyle.
 • canlı performansı süper olan ses sanatçısı. kendisine destek olmak için bir kamu spotu hazırlamak isterdim: vapura bin!

  tıklım tepiş metrobüs yerine... hızdan kazanayım marmaray yerine...
 • bugün kadıköy eminönü vapuruna bindiğimde koltukta önümde oturan herhangi bir insanken, sonra yolculuğun ortasında kalkıp müzik yapmaya başlamasıyla mest eden süper ses. o sesin onda olduğunu önüne oturduğumda bilseydim zorla ses kaydı alıp selfie fln çekinirdim.
 • vapur yolculuğu sırasında gerçekten de insana dokunan o güzel sesiyle artık insanları 20 dakikalığına da olsa mutlu edemeyecek olması üzmüştür.

  bir yolcunun şikayeti üzerine, artık şehir hatlarında müzisyenlik yapamayacaktır. keşke güzel şeylerden rahatsız olmasak be dostlar. varsa yoksa kavga-dövüş-nefret var bu diyarlarda, en ufak bir sevgi beslemiyoruz toplumda birbirimize karşı ve ben bu durumdan çok daraldım...