• ahaber'de devam eden ilk kez rastgeldiğim program. konuklar ya da benim konuk sandıklarım şöyle; rasim ozan kütahyalı, abdurrahman dilipak, ahmet tezcan, yaşar karayel ve eski rp milletvekili hasan hüseyin ceylan. 28 şubat sürecini konuşuyorlar, çarpıcı mı çarpıcı bilgiler karşılıklı paslaşmalarla aktarılıyor. yapmayın etmeyin, aranıza bir de farklı görüşten bir adam alın bari de, ciddiye alalım programı. böyle taraflılığını gözümüze sokan programlardan iğrenmekle birlikte, korkuyorum da.
  • 18.11.2012'deki yeni anayasa ile ilgili programda serap yazıcı, gülay göktürk ve ethem sancak konuktu. tüm konuklar aynı dilden konuşup birbirlerinin fikirlerini baş sallayarak destekledi. herkes mutlu oldu.

özetle, meclisteki 5'te 3 çoğunlukla yapılacak bir anayasanın güzellemesini yaptılar, bunu dile getirirken %100'ün mutabık kaldığı bir anayasa olmaz türünden makul ve süslü örnekler ile karşılıklı mutabakat sağladılar, harika oldu.

iyi de kardeşim vatandaşın %40'ının onay vermemesi %100 hedefinden biraz fazla şaşmak olmuyor mu diyecek aykırı bir konuk olmadığından mıdır nedir, kendi kendilerini ikna etmiş olmanın verdiği rahatlıkla programı kapadılar.

akp'nin beyazları, beyzadeleri kendi aralarında insan zekası ile dalga geçiyor diyebiliriz.

ayrıca (bkz: beyaz türklerdeki kemalizm düşmanlığı)
  • 20 dakika kadar izlediğim, en az 155000 kez 'paralel' kelimesinin geçtiği ilginç program. tamam bazı söyledikleriniz doğru olabilir ama beş kişinin beşi de aynı doğrultuda konuşur mu yahu?! birisi de biraz muhalif bir şey söylesin birader!
  • tesadüf zap yaparken denk geldim bir bakayım dedim.
    biraz önce adamın teki "tutuklu gazeteci ercan gün'ü desteklemekle pkklı cemil bayıkı desteklemek aynı şey" dedi.
    birde asıl dikkatimi çeken elemanın biride "avrupa birliği türkiye'de demokrasi yok diyor,chp'yi sayma zaten hdp'yi kabul bile etmiyorum ee çok güzel demokrasimiz var" dedi.
    beynim yandı hemen değiştirdim kanalı.
  • bu cekettir..`:https://www.google.com.tr/…&imgrc=unszyznu6_7wim%3a`
    pek çok bölümde giydiği, bu akşam pembe gömlekle kombinlediği bu ceket...
    gündemi nasıl yorumladıkları malum. önceden tahmin ediyoruz zaten ama bu ceket...
  • bu akşam ilk kez denk geldiğim cok acayip bir noktadan yağlama yapılan tuhaf ve neredeyse

%50 yalan
    %40 iftira
    %10 konuk isimleri gerçektir herhalde dediğim vakıfbankdan (millete ait) alınan bilmem kaç bin yıl sonra geri ödemesi başlayacak kredi ile kurulan kanalın yalan ötesi bok çukuru programı.

yazık la bu ülkeye.hepimizin emeğini bu o. ç'na yedirenlere bin lanet...
  • aksamdan ezber yapin azcik, boyle olmaz ki. adam arkasini kameraya donup kagittan okudu ya la.
hesabın var mı? giriş yap