• instagramda dolanırken timelineda bir fotoğrafını görüp eskort zannettiğim, profili ucuz eskort profillerine benzeyen sözüm ona gazeteci.

ablacım sana kim bacakların ve kalçaların güzel dediyse git onun suratına tükür. evde garip garip şekillere girip bacaklarını, kalçalarını sununca seksi olmuyorsun maalesef. 40 yaşında kadın 18 yaşında ergen liseli kızlar gibi ayna karşısına geçip fotoğraf çekince cidden komik oluyor.

hayır sanırım instagram takipçisi kasıyor, başka mantıklı açıklaması yok bende.

(bkz: cinsel açlığın afrika'sı)
  • ayşe arman tarzı meşhur olmaya çalışıyor ama ondan daha çiğ ve sakil maalesef. gazeteciliği medyatik olmak için her yol mübah zannedenlerden. soyunuyor, yatağa giriyor, küvette pozlar veriyor falan filan. kendini (ve mesleği) küçültmekten öteye geçemiyor. üç gün konuşulmak meziyetse ajdar da konuşuldu bi ara, sonra bitti gitti. sanırım vücudunu kullanarak egosunu mutlu ediyor. lakin isminin yanında gazeteci, editör, muhabir, yazar sıfatını kullanmak büyük hakaret bu sektördekilere. düşünsene ismail saymaz da gazeteci. özgür mumcu da misal. ya da ne bileyim şirin payzın falan.

magazin diyorsan kanal d'de sabahları program yapan iki hatun var (biri posta'da yazıyordu zaten galiba). onlar bile çok daha gazetecilik sıfatını hak ediyor.

bir de şuna bak. ömer özkan yanındaki. dünyaya adını duyurmuş bir cerrah. adam nasıl mutsuz, muhtemelen çekimlerin bu noktaya geleceğini tahmin etmemiş. röportaj da asker arkadaşı gibi senli benli bi dille yazılmış bu arada. hani alişan, kerimcan durmaz mıdır nedir; onlarla yaptığı şaklabanlıkları es geçiyorum şu adamı gördüğüm an.

(bkz: başkası adına utanmak)

edit: resim linki düzeltildi
  • kimdir necidir bilmediğim zırt pırt instagramıma düşen kadın.

her önüme çıktğında hayretle bakıyorum.
    bir kadın şu pozu verip nasıl en ufak dahi bir seksilik belirtisi gösteremeyebilir ya.

yemin ederim fotoğraflarındaki topuklu ve minileri ben giysem erkek halimle daha seksi olurum *
    ablacım istersen en fetiş kıyafetleri giy, istersen soyun. üzgünüm ama yok sende yok, o seksapaliteden, şuh halden zerre yok sende. opsiyonel fabrika parçası değil bu sonradan eklensin.
  • aşırı itici bir karakter.
    neci olduğunu da çözemedim pek. fotoğraflarını da yoruma kapatmış kişi :)
    instagramda denk gelirseniz koşarak uzaklaşın çünkü profilinin %90’ı çirkin bir ayak görüntüsünden oluşuyor.

edit : yine denk geldi ve şunu farkettim kadında bir rahatsızlık var efendim. mesela bacak ve ayna banko oluyor onu anladık ama ayna olmayan yerlerde ayna varmış gibi telefonu tutuyor, yani fotoğrafı çeken biri var ama sanki aynadan çekiyomuş izlenimi veriyor?!! ne kadar ahmakça lan.
  • beren saat ve kenan doğulu hakkında kişisel sağlık bilgilerinin ifşası sebebiyle (doğru olmasa bile), ekibiyle beraber, dava edilmesi gereken kadın. kişisel verilerin güvenliği neymiş, yasalarla koruma altına alınmasının önemi neymiş, böyle böyle öğrenecek bu toplum.
  • instagram keşfetinde sürekli karşıma çıkan bacak gösterici. yorumlara bir bakayım dedim ama nafile, bacak zehirlenmesi yaşamak isteyenler instagram profiline bakabilir.
  • "uçankuş tv’nin magazin merkezi moderatörü cesur gazeteci canan danyıldız, parisli ünlü moda fotoğrafçısı erkan barış ile dün akşam dünya evine girdi."

cesur gazeteci...

düşünsene, barış terkoğlu/pehlivan, abdi ipekçi, uğur mumcu falan da gazeteci, canan danyıldız da gazeteci...
  • instagram hesabına bakılırsa, sanırım ayak ve bacaklarının güzel olduğuna, ya da en azından göreceli olarak güçlü yanları olduğuna inanıyor. çektiği ve post ettiği selfie'lerdeki tema gözden kaçmayacak kadar net.
  • ablacım seksi değilsin ayrıca ayakların da allah affetsin çok çirkin. ınstagram keşfet'te seni görmekten kusacağım.
  • çelik erişçi'ye sünnetlik kıyafet giydiren magazin gazetecisi. röportajlarına giyinmeden gider.
hesabın var mı? giriş yap