şükela:  tümü | bugün
 • 1 nisan 1980’de bir suikast sonucu öldürülen yazar ümit kaftancıoğlu’nun gelini. chp 3. bölgeden aday adayı olan kaftancıoğlu'nun, siyasi cinayetleri konu alan “çocuklar babalarını anlatıyor benim babam bir kahramandı” isimli bir de kitabı bulunuyor.
 • kendisi bir tıp doktoru olmakla birlikte şu sıralar chp istanbul il yönetim kurulu üyesidir. cıvıl cıvıl, ışıl ışıl bir hanımefendi olmakla birlikte siyasi geleceğinde daha büyük sorumluluklar alacağı kesindir.
 • konuşurken cümleyi düzgün tamamlamadığı, araya detay sokuşturmak için cümle yapısını bozduğu dikkatimi çekmiştir. bu önemli vurgularda, cümlenin anlaşılmasını zorlaştırmaktadır. anayasa tartışmalarının yorgunluğundan olabilir.

  edit: cümle bozukluğu düzeltildi.
 • chp istanbul il başkanlığı için adaylığını açıklamış olan önemli kadın siyasetçi. umarım chp delegeleri adı hiçbir yolsuzluğa karışmamış bu kadını destekler il başkanı yapar da istanbul için umut doğar.
 • chp parti meclisi üyesidir. chp’de bulunan birçok benzeri gibi soyadı siyasetçisidir. ((bkz: ümit kaftancıoğlu) gelini)soyadı çıkarıldığında canan şahin olarak sadece tıp doktorluğunu sürdürebilecek vasıfsız birisidir. bugüne kadar chp'ye bir katkısı olduğu görülmemiştir. tv programlarında düzgün cümle kuramaması nedeniyle izleyenleri çileden çıkarır. çok icraatı var gibi gösterilmeye çalışılan ancak düzgün bir icraatı olmayan kişidir. yazdığı kitap berbattır. kendi üretimi olmamakla beraber kitabın içeriği insanlarla yaptığı ropörtajlardan oluşmaktadır. haziran hareketi derseniz bugüne kadar herhangi bir şekilde dişe dokunur bir icraatı olmamıştır. chp il başkanlığına adaylığını açıklamıştır. seçilemeyecektir çünkü chp’nin mevcut tabanına asla hitap etmemektedir. seçilmemelidir çünkü sözüm ona elitist, popüler ve burjuva görüntüye sahip bir siyasetçi kesinlikle chp’ye zarar verir. 1 mayıs’larda bmw 730 ld marka aracıyla ile işçi bayramı kutlamaya gider ancak tıp merkezinde çalıştırdığı işçilerine ne izin verir ne de mesai ücreti. tek derdi sınıf atlamaktır.
 • kendinden başka kimseye faydası olmayan gaddar, para düşkünü, iki yüzlü bir sözde siyasetçi. toplumun genel anlamda şikayet ettiği siyasetçi profiline her özelliği ile uymaktadır. insanları hor gören, çıkarı yoksa selam vermeyen, koca parası ve soyadı ile entellektüel, aydın ve kalbur üstü insanlarla sıkı ilişkiler geliştirmeyi amaçlayan sahte sosyal demokrattır. ortağı olduğu tıp merkezi başta olmak üzere emekçi kimliği ile yaşayan hiç kimse ile dertleşmeyi becerememiş sadece chp’li olduğu için sol geleneğin gerektirdiği kutlama ve anmalara zaruri katılmayı uygun gören, tek derdi akşam ‘hangi mekanda hangi şarabı içsem’ olan, evde beslediği hayvanına insanlardan daha çok değer veren(sakın burada hayvanları küçük görme iması çıkarılmasın.), aç doyurmayan, düşeni kaldırmayan, kızı ve kendinden başka yaşamını kaliteleştirme derdi olmayan, zorla gülümseyen, (bkz: ümit kaftancıoğlu)’nun felsefesi, erdemi, bilginliği, insani değerleri ile asla bağdaşmamasına rağmen onun soyadını kullanarak makam kazanmaya çalışan hatundur. hatun dendiğine bakmayın ter kokusundan kendisine 10 metreden fazla yaklaşılamamaktadır.
 • chp istanbul il başkanlığına adaylığını açıklayan siyasetçi.

  kemal kılıçdaroğlu istanbul'daki 39 chp'li belediye başkanıyla görüşme yapmış, bu görüşmede gerçekleştirilen yoklamada ismi birinci sırada çıkmıştır.

  canan kaftancıoğlu'nun chp istanbul il başkanı olması, hem chp hem istanbul hem de türkiye'nin geleceği açısından umut veren bir gelişme olur. kendisine başarılar...
 • chp'yi istanbul'da 3. parti yaparsa bu kadın yapar:

  iki kelimeyi bir araya getiremeyen, örgütü tanımayan, parti tüzüğünü bir kez okumamış (veya yarım yamalak okumuş) 2012'de oks (bkz: oğuz kaan salıcı) ile birlikte tepeden chp istanbul örgütüne indirmiş olduğu siyasetçimsi.

  ha bir de şu var
 • kendisini sözümona eleştiren ama aslında hakaret etmekten başka bir dil üretemeyenlerin, (artık nasıl olduysa !!) kuyruğuna basan tutarlı (evet tutarlı !!) bilim insanıdır.

  ter kokuyormuş, hayvanlara insandan daha fazla değer veriyormuş...çamur atmak bu kadar kolay olmamalı. şu söylediklerini ispat et desen kem küm edecek,s sözümona okumuş ve hasbelkader burada yazar olabilmiş tiplerin kendisini sadece soyadı üstünden hedef tahtasına oturtmaları bile canan kaftancıoğlu'na güvenmek için yeter sebeptir.

  insan olun. tutarlı ve hakaret etmeden eleştirin !!

  tanım da yapayım tam olsun;bilim insanıdır.
 • mustafa kemal'in askerleriyiz sloganından rahatsız oluyormuş hanımefendi. çok militaristmiş, öyle deyince birey olamıyormuşsun ve bu kadın hdp'ye üye. yallah akp'ye, yallah yetmez ama evetçiler'in yanına.