şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
 • chp istanbul il başkanlığına seçilmiştir. bize " hayırlı" olsun demek düşer. istanbul gibi kozmopolit bir şehire kadın il başkanı olması gayet güzel bir gelişme.

  yukarıda yazılan entryler ne kadar doğru, ne kadar yalan bunu zaman gösterecek.
 • edit3: #canankaftancıoğluyalnızdeğildir

  geçmişten beri militarist bulduğum mustafa kemal'in askerleriyiz sözünün militarizmine işaret etmiş ve buna rağmen chp istanbul il başkanı seçilebilmiştir.
  tam chp'den ümidi kestiğim anlarda böyle insanlar bir şeyler yapıyorlar ya, inancım artıyor.
  yolun açık olsun yoldaş.

  tanım: hakkındaki karalamalarda perinçekçi asalakların kağıt parçalarının kullanıldığı chp'nin yürekli, tutarlı, sosyal demokrat il başkanı

  edit: ulusalcı halk tv ve şürekasının aleyhinde propaganda yapması çok doğaldır ve bu sonuçla aslında chp'nin uzun süredir gerçekleştirmesi gereken ideolojik yön belirleme hamlesi için oldukça önemli bir konuma gelmiştir kendisi.

  ulusalcıları orta yerinden çatlatması ile daha bir mest etmektedir.

  edit2: literatürden habersiz andavalların ne kadar çok olduğunu bize göstermiş başlıktır. bu başlık altında döşenen andavallarda ve diğer benzerlerinde ortak bir özelliktir bu, bi skim bilmeden martaval okumak. kemalist, atatürkçü, solcu(!), chpli(!) vb. fark etmeksizin nato kafa nato mermersiniz.
 • chp'nin istanbul il başkanı seçilen şaibeli kişilik. chp resmen kendini bitirmeye çalışıyor.
  bunun dışında ilginç bir şekilde halktv'nin haber sitesi kendisi aleyhinde bir sürü haber geçti.
 • bu kadının attığı meşhur tiwit doğru ise gerçekten söylenecek pek bir şey yok. akp ne yaparsa, yapsın, bir doğru işin yanına beş tane angutca iş yapan chp olduğu sürece akp'nin sırtı yere gelmez. o da bunlardan biri işte. yarın bu ermeni sevici kadını tüm yandaş medya manşet yapar, troller sosyal medyada kiyametleri koparır
  tek umut akşener.
  tanım: chp için yanlış isim.
 • bugüne kadar ben de dahil olmak üzere bütün eş dost chp’ye oy verdik. ermeni soykırımı vardır diye yazdıysa bir daha siksen ne kendim ne de çevremden 1i kişi chpye oy vermez.
 • kadının atatürk düşmanı olduğu 100000 km öteden belli ve bu kadını istanbul'a il başkanı yaptılar. inanılır gibi değil.

  yok yoldaş demiş de asker dememiş. geç bunları, sen herkesi enayi mi sanıyorsun? akp seçmeni gibi miyiz ki kanacağız bu laflara?

  bonusu ermeni tehcirine ermeni soykırımı diyen bir zavallı. atatürk böyle bir kadını değil il başkanı yapmak partiden içeri sokmazdı. nasıl oluyor bu yoldaşlık?

  ben vermem ama iyi parti'ye birçok atatürkçünün oyu gidecek. sonra oylar neden gitti diye ağlamayın. istanbul'u kazanmayı da unutun.
 • chp 36. olağan istanbul il kongresi'nde 325 oy alarak istanbul il başkanı olmuştur.

  kaftancıoğlu'nun seçilmesi partinin ulusalcı kanadında ciddi rahatsızlık yarattı. mustafa kemal'in askerleriyiz yerine yoldaşlarıyız deme tercihini anlayabilirim (zorlarsak)

  diğer taraftan ermeni soykırımına ilişkin attığı bir tweet'ten bahsediliyor. eğer mesajı doğruysa bununla ilgili kamuoyuna savunduğu şeyleri açıklamak durumundadır.

  edit: @the prince of heaven uyardı. tweetler gerçekmiş. tweet

  bu durumda ermeni soykırımı'na ilişkin açıklamasını belgeleriyle birlikte yapması gereken kişidir. artık sıradan birisi değil koskoca chp'nin istanbul il başkanı olmuştur.
 • chp ile uzaktan, yakından alakası yoktur. kendisi hdp(bdp) sempatizanıdır. terör örgütü pkk için iyi dilekleri vardır. apo teröristinin taleplerini önemser ki chp için en doğru yolun hdp(bdp) ile aynı yolda olmaktan geçtiği söyler. azılı bir ermeni yalakası olduğu için yoldaş dediği atatürk'e hakaret edildiğinde sesini bile çıkarmaz çünkü o asker değildir ve her solcu gibi yoldaş satmayı iyi bilir.
  chp bundan sonra hdp ile aynı çizgiye girmiştir. 2019 seçimlerinde kim yükselir bilemiyorum ancak chp tamamen kaybedecek.
  (bkz: #73465775)
 • kendisini daha önce tanımıyordum ancak ulusalcıları kudurttuğuna göre gerçek bir demokratmış kendisi. militarist sloganlara karşı olduğunu da açıklamış. yolu açık olsun. türkiye'de muhalefetin bu tip gerçek demokrat insanlara ihtiyacı var.
 • neden ısrarla chp'de siyaset yapmak isterler!! şurada güzel bir analiz var hepsinin gidebilecekleri ait oldukları yerler var iken atatürk'ün partisine adeta bir asalak gibi yapışan bu insanlardan gına geldi artık.
  dürüst olun, değerlerine inanmadığınız bir liderin, ilkelerini içselleştiremediğiniz bir partinin il başkanı, milletvekili, genel başkanı falan olunca ne elde ediyorsunuz bunu açık açık paylaşın artık.

  edit: ulusalcılar neden kudursun?? varlığı ve doğuşu itibari ile ulusalcı bir duruşa sahip olan chp'de köşe kapmaya çalışan ikiyüzlülere ikiyüzlüsünüz demek ve chp'yi muhafaza etmek ancak başkalarını kudurtur!

  edit: chp'deki ulusalcılar iyi partiye gitsin diyenleri de gördük çok şükür. ya chp'yi kuranlar askerdi ve ulusalcı idi! bu parti de ne işiniz var madem değerleri ile sorunlusunuz? shp'liler ayrılıp tekrar eski partilerine mi dönseler acaba, chp'yi bir rahat bıraksalar falan? yok yani böyle devam ederse mustafa kemal'in partisinde mustafa kemal'i yasaklayacaklar kolayını bulsalar!!

  edit: (bkz: chp'li olmayanların ısrarla chp'de siyaset yapması)

  edit: (bkz: canan kaftancıoğlu istifa etmeli)
695 entry daha