şükela:  tümü | bugün soru sor
17 entry daha
 • chp istanbul il başkanlığına seçilmiştir. bize " hayırlı" olsun demek düşer. istanbul gibi kozmopolit bir şehire kadın il başkanı olması gayet güzel bir gelişme.

  yukarıda yazılan entryler ne kadar doğru, ne kadar yalan bunu zaman gösterecek.
 • edit3: #canankaftancıoğluyalnızdeğildir

  geçmişten beri militarist bulduğum mustafa kemal'in askerleriyiz sözünün militarizmine işaret etmiş ve buna rağmen chp istanbul il başkanı seçilebilmiştir.
  tam chp'den ümidi kestiğim anlarda böyle insanlar bir şeyler yapıyorlar ya, inancım artıyor.
  yolun açık olsun yoldaş.

  tanım: hakkındaki karalamalarda perinçekçi asalakların kağıt parçalarının kullanıldığı chp'nin yürekli, tutarlı, sosyal demokrat il başkanı

  edit: ulusalcı halk tv ve şürekasının aleyhinde propaganda yapması çok doğaldır ve bu sonuçla aslında chp'nin uzun süredir gerçekleştirmesi gereken ideolojik yön belirleme hamlesi için oldukça önemli bir konuma gelmiştir kendisi.

  ulusalcıları orta yerinden çatlatması ile daha bir mest etmektedir.

  edit2: literatürden habersiz andavalların ne kadar çok olduğunu bize göstermiş başlıktır. bu başlık altında döşenen andavallarda ve diğer benzerlerinde ortak bir özelliktir bu, bi skim bilmeden martaval okumak. kemalist, atatürkçü, solcu(!), chpli(!) vb. fark etmeksizin nato kafa nato mermersiniz.
 • chp'nin istanbul il başkanı seçilen şaibeli kişilik. chp resmen kendini bitirmeye çalışıyor.
  bunun dışında ilginç bir şekilde halktv'nin haber sitesi kendisi aleyhinde bir sürü haber geçti.
 • bu kadının attığı meşhur tiwit doğru ise gerçekten söylenecek pek bir şey yok. akp ne yaparsa, yapsın, bir doğru işin yanına beş tane angutca iş yapan chp olduğu sürece akp'nin sırtı yere gelmez. o da bunlardan biri işte. yarın bu ermeni sevici kadını tüm yandaş medya manşet yapar, troller sosyal medyada kiyametleri koparır
  tek umut akşener.
  tanım: chp için yanlış isim.
 • bugüne kadar ben de dahil olmak üzere bütün eş dost chp’ye oy verdik. ermeni soykırımı vardır diye yazdıysa bir daha siksen ne kendim ne de çevremden 1i kişi chpye oy vermez.
 • chp nin cumhuriyet partisi olmadığının en net ispatı attıkları twitterden belli zaten
 • kadının atatürk düşmanı olduğu 100000 km öteden belli ve bu kadını istanbul'a il başkanı yaptılar. inanılır gibi değil.

  yok yoldaş demiş de asker dememiş. geç bunları, sen herkesi enayi mi sanıyorsun? akp seçmeni gibi miyiz ki kanacağız bu laflara?

  bonusu ermeni tehcirine ermeni soykırımı diyen bir zavallı. atatürk böyle bir kadını değil il başkanı yapmak partiden içeri sokmazdı. nasıl oluyor bu yoldaşlık?

  ben vermem ama iyi parti'ye birçok atatürkçünün oyu gidecek. sonra oylar neden gitti diye ağlamayın. istanbul'u kazanmayı da unutun.
 • chp ile uzaktan, yakından alakası yoktur. kendisi hdp(bdp) sempatizanıdır. terör örgütü pkk için iyi dilekleri vardır. apo teröristinin taleplerini önemser ki chp için en doğru yolun hdp(bdp) ile aynı yolda olmaktan geçtiği söyler. azılı bir ermeni yalakası olduğu için yoldaş dediği atatürk'e hakaret edildiğinde sesini bile çıkarmaz çünkü o asker değildir ve her solcu gibi yoldaş satmayı iyi bilir.
  chp bundan sonra hdp ile aynı çizgiye girmiştir. 2019 seçimlerinde kim yükselir bilemiyorum ancak chp tamamen kaybedecek.
  (bkz: #73465775)
 • kendisini daha önce tanımıyordum ancak ulusalcıları kudurttuğuna göre gerçek bir demokratmış kendisi. militarist sloganlara karşı olduğunu da açıklamış. yolu açık olsun. türkiye'de muhalefetin bu tip gerçek demokrat insanlara ihtiyacı var.
 • chp istanbul il başkanlığına adaylığını açıklamasının ardından hakkında başlatılan çeşitli karalama kampanyalarına rağmen istanbul delegelerinin çoğunun oyunu alarak kazanan chp'nin yeni istanbul il başkanı. ve sanırsam istanbul'da chp'nin ilk kadın il başkanı.

  başta gizli genel başkan tekin bingöl olmak üzere genel merkezin kendisini istemediği gün gibi ortadaydı. hatta has adamları cemal canpolat kazansın diye ellerinden geleni yaptılar ama olmadı. ki chp'yi mhp veya akp ile karıştırdıklarından sanırsam canpolat cephesinde kürsüye her çıkanın genel merkeze veya lidere sadakat nutukları atarak oy kazanmaya çalışmaları oldukça antipatikti.
771 entry daha