şükela:  tümü | bugün
  • son dakika gelişmesidir.
  • olması gerekendir.

twitter'dan ettiği hakaretler burada bir seçki halinde sunulmuş;

https://twitter.com/…zkok/status/952496769610469376

ayrıca burada da

https://twitter.com/…aydn/status/952472303404765184

cumhurbaşkanına, polise, devlete kısacası yerden göğe kadar her şeye demediğini bırakmamış. doğal olarak hakkında soruşturma açıldı, ancak yandaşları ağlamaya başladı hemen "hedef gösteriliyor" diye. yahu bunları demiş mi demiş, uydurma twitler değil, her şey alenen ortada. e bunlar için de soruşturma açılması gayet doğal, neyini savunuyorsunuz hala??
    adalet önemli değil mi gençler, o açıdan bir an önce gereken adli tahkikat yapılmalı.
  • chp'nin fiilen bittiğinin göstergesidir.
  • arkadaşım kadın twitleri 2012-2013-2014-2015 vs. şeklinde geçmiş altı yıl boyunca atmış zaten. peki madem bunlar "suç"du da neden zamanında soruşturma açılmadı. il başkanı seçilince mi suç olduğunu fark etti bu devlet, bu iktidar. belli ki birileri kadının yükselmesini istemiyor. deniz özkök de özellikle vurguluyor aklı sıra "milli olmak dışındaki bütün özellikleri barındırıyor" diyerek. ulan senin ortaklık kurduğun akp, eti, zeytinyağını, samanı, sığırları yurt dışından ithal ediyor, bu mu millilik. bunları bir listele desek uğraşmaz, kadının twitleri arşivlemiş ama. işte fetö'de zamanında akp ile olan ilişkilerini kasetlerle, dinlemelerle böyle arşivlemişti; ara açılınca yapıştırıverdi medyaya. ondan sonra doksandokuz takla!
  • alıntı yapılan twit'lere bakıyorum. ne yanlış bir şey söylemiş, ne de suç sayılması gereken bir şey. normal bir ülkede hepsi ifade özgürlüğü kapsamında yer alırdı. normal kelimesinin altını çizmek lazım burada.
  • lan ben sadece sözde ermeni soykırımı ile ilgili attığı twiti okumuştum, e zaten chp'nin ermeni yanlısı bir yönetimi olduğu için pek şaşırmamıştım hatta neden bu kadar tepki çektiğini de anlayamamıştım.

lakin eğer bu twitler kendisine aitse kadın bildiğin allah, kitap düşmanı, kadim türk devletine katil diyebilecek kadar şirazesi kaymış, hadsiz, şuursuz bir terörist seviciymiş.

bu kadının bildiğin yaka paça gözaltına alınıp yargılanması lazım ama anamuhalefet partisi bu ne idüğü belirsiz şeyi kalkıp istanbul il başkanı yaptı.

atatürk'ün kurucusu olduğu partinin geldiği nokta gerçekten ibretlik bir hal aldı.