• sebebini çözemediğim korku.

sadece kadın olması veya solcu olması değil gibi sebebi. söylendiği kadar chp'ye zarar verecek biri olsa akboylar bu kadar güçlü saldırmazdı mantıken.

belki de ülkede sadece akşener gibi çiller gibi erkeksi kadınlar kabul görebiliyor siyasette, benzer saldırıların daha önce sadece şafak pavey'e yapıldığını görmüştüm. onun da suçu büyüktü, hem kadın, hem hanım hanımcık (erkeksi değil anlamında tam kelimeyi bulamadım bir türlü), hem engelli...
  • chp ve hdp tabanını birleştirmesi ve eski shp ruhunun yeniden dirilmesi olabilir. belki de olmayabilir .
    seküler tabanlar birleşmedikçe yavaş yavaş herkes bu yobazların karanlığında kaybolacak.
  • modern olmasından cümlesinden sonrasını okuyamadım modern olmak yüzünü kapatıp polise taş atıp dükkan yağlamaksa haklısınız
    hala kendine atatürkçü deyipte mustafa kemalin askerleriyiz cümlesine karşı çıkan bu kadına destek olan kesinlikle chp li olamaz olsa olsa bdp li bir terör yandaşıdır chp de böyle önemli bir göreve kendi gibi terör destekçisi geldiği için sevinmektedir net.
hesabın var mı? giriş yap