• terör örgütü kurucularından olan cansız leş olduğunda, “insanlık kaybetti” diye tweet atan bir kadının orada bulunması bile atanın kemiklerini sızlatmıştır.
  • kaftancıoğlu'nun anıtkabir'de atatürk'ün huzurunda nasıl durduğu da şuradan görülebilir: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…ther/k1-026.jpg

anıtkabir özel defterine yazdıkları: http://www.cumhuriyet.com.tr/…urce/screenshot_5.jpg

kaftancıoğlu'na alenen haksızlık ediliyor. anıtkabir'de yaptığı bir saygısızlık yok.

ama aslolan bir siyasetçinin anıtkabir'de nasıl durduğu değil, atatürk ilke ve devrimlerine ne denli sahip çıktığıdır. canan kaftancıoğlu'nun saygı duruşu değil, ideolojik duruşu bozuk.
  • (bkz: götünden element uyduran aktroll)

gayet de düzgün bir fotoğraf. zoraki durduğunu nereden anladın amk?
  • ben bi anormallik görmedim. bu ülke her geçen gün daha da çekilmez oluyor, elden de bişey gelmiyor.
  • tertemiz giyinmiş ve uykusuz gecenin yorgunluğu üzerinde. son aylardaki çalışma stresi ve hakkında atılan iftiralara rağmen...

çok asil duruyor.
  • lan biri de dememis anıt arkada. yani ataturk arkada. sirti donuk saygi durusu mu olur?
  • ak itleri kudurtan kadın. ibebeden daha önce aldığınız bankamatik kartlarınızı münasip bir yerinize monta ettiği için sizi kudurtuyor.
  • yukarıda yazmayı unutmuşum, buraya ekleyeyim.

evet, mustafa kemal atatürk’e “ayyaş” dememiştir ve kolunda binlerce dolarlık hermes çantası taşımıyordur.
  • sadece canan kaftancıoğlu değil arkadaki tüm kadınlar saçma sapan duruyor. hazırolda değil. erkeklerin tamamı hazırolda. protol bilmem kadınlara böyle bir ayrıcalık mı vardır?
  • gayet güzel durduğu fotoğraf. onun dik duruşu sayesinde istanbul kazanıldı. bırakmayız kolay kolay. rüyalarımızda bile göremedigimiz bir umut verdi bize imamoğlu ile birlikte

kendisini çok seviyorum. keşke tanıma fırsatım olsa. konuşması falan çok samimi. onunla turkiye'yi de alacağız.

genel başkan yardımcısı olacak bir sonraki genel kurulda kısmetse. 2023'te onun desteği ile zafer kazanacağız. istanbul'da olduğu gibi.

canım cananım kaftanım
hesabın var mı? giriş yap