• 2.turda recep tayyip erdoğan'a oy atarım elim titremez bile.
  • apo olsa daha iyi. en azından rengi net
  • aday olur da kazayla kazanırsa ülkeyi akpnin soktuğu girdaplardan nasıl çıkaracak merak ediyorum. burası iskandinav ülkesi değil. kendisinin cumhurbaşkanı adayı olma gibi bir hayali varsa gidip oralarda kovalayabilir.

mustafa kemal'in askeri değil yoldaşıyım hamurunda biri kimse kusura bakmasın türkiye'yi bu cendereden çıkaramaz.

edit: kaftancıoğlu'nu c.başkanı adayı görenler ya kripto akplidir ya da hdpli.

edit2: böyle bir durumda hayatı boyunca akpye zırnık vermemiş ben, il binasının önünden geçmemiş ben, unutulansifre, mührü gavura vurur gibi tayyibe basarım, dönüp arkama bakmam bile.
  • chp tabanının bile oylarının tamamını alamayıp rezil olmasıyla sonuçlanacak eylemdir.

bir de sakine cansız denen kurucu pkk üyesini kendine idol edinmiş bu terörist sevicisini sevmeyen herkesi akp'li ilan ediyor lavuklar.

bu barzolara akp'li olmadığımızı kanıtlamak için ne yapmamız gerekiyor anlamadım ki? gidip akp il binasını bombalamamız mı gerekiyor?

sakine cansız pkk'nın kurucu üyelerinden birisi olan bir teröristtir. canan kaftancıoğlu da bu teröristin hayranıdır. aha bu da kanıtı:
    1
    sakine cansız denen terörist 9 ocak 2013 günü yanında iki tane daha terörist kadınla beraber gebermişti. 1 gün sonra yani 10 ocak 2013 günü sizin canan da "üç devrimci kadın" diye bahşetmiş bu teröristlerden.
    11 ocak 2013'te de terörist sakine cansız'dan alıntı yapmış:
    2

kadın düpedüz pkk ve dhkp-c sevicisi ılık bir solcu. bunun neyini inkar ediyorsunuz hala? utanmadan bir de insanlara aktroll vs. diye iftira atıp ucuz demagoji yöntemlerine başvuruyorsunuz.

açık ve net söylüyorum: bu başlık altında canan güzellemesi yapan kim varsa alayı eskinin akp götü yalayıcısı, yetmez ama evetçi, chp düşmanı, atatürk düşmanı kürtçünün tekidir. canan gibi birisinin gerçekten atatürkçü olduğuna inanan varsa sike sürülecek beyni yoktur açık ve net.

"chp'de uzun zamandır böyle insanlar görmüyorduk, ne güzel oldu" diyerek chp'li olmadığını açıkça haykıran liboşlar mı dersin, kadınlığına vurgu yapıp feminizm edebiyatı kasan mı dersin... e peki emine ülker tarhan, birgül ayman güler, aylın nazlıaka kadın değil miydi de sizin dersimli kemal onları tasfiye etti? onlar tasfiye edilirken biriniz çıkıp feminizm edebiyatı kastı mı?

emine ülker tarhan gibi bir kadın aday olsun uça uça oy veririm ama bu canan denen lümpen solcuya dünya yansa oy vermem. tayyip'e de dünya yansa oy vermem. şerefimizi kaybetmedik çok şükür.

chp'de terörist sevici istemiyoruz kardeşim. çok meraklıysanız yallah hdp'ye.
  • pkk şaşakçılığının demokrasi olduğunu zanneden sazanların destekleyeceği adaydır, ihtimali bile tüylerimi diken diken etti
  • o tweet'lerle o geçmişle nah seçilir.
  • recep tayyip erdoğan'ın yüzde 60 üzerinde oy oranı ile seçimi kazanması ile sonuçlanır.

bu açıdan bakarsak canan kaftancıoğlu'nun cb adaylığını en fazla akpliler destekler.
  • ekrem imamoğlu'nun aylarca uğraşıp oluşturduğu algıyı tek seferde bitirmenin en kolay yolu. o saatten sonra siksen hiçbir şey kazanamayız biz. böyle bir plan varsa dahiyane bir şey. baksana duygusallar hemen damlamış. duygusallıkla hiçbir sikim kazanılmayacağını adamlar 18 yıldır öğrenememişler. şaşırmadım.
  • 23 nisan'ın ertesi günü 24 nisan diyen aklın tc'nin herhangi seçilmiş bir kurumunda benim fikrime göre işi yoktur.

bu derece cumhuriyet düşmanı insan, partisine bakmadan benim gelecek görüşümde yeri olmayan biridir.
  • ibb erdoğan ın kuzenini savcılığa vermiş.

(bkz: ibb deki hurda hırsızlığı iddiası)
hesabın var mı? giriş yap