şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1139098673646845952?s=21

inandığınız allah’ınız belanızı versin diye twit atan kadın üç beş muhafazakar oyu almak için her türlü taklayı atıyor. haysiyet onur gibi kavramları dilinden düşürmeyen tipler bunlar.

ne diyordu enver aysever 23 haziran sonrası laiklik çığlığı atılmalı. az daha münafıklık yapın yani, 23 haziran sonrası milletin inancına söversiniz nasıl olsa.
  • allah mı oldunuz şimdi de yavşaklar? din sizin tekeliniz de mi?

ister ineğe tapar, ister istavroz çıkartır, ister allah'a dua eder.

kimseyi ilgilendirmeyen olaydır.
  • şu kadın eğer chp'nin istanbul il başkanı olmasaydı, ekrem imamoğlu en az %1 puan daha fazla oy alırdı.

bu olay özelinde yaptığı, doğrudur yanlıştır onu ben bilmem zaten kimseyi de ilgilendirmez.
  • hep siz mi sömürceksiniz beyefendi?
    ne oldu zoruna mı gitti?
    yarın kliseye gider, öbür gün sinagog'a.
    amına koydunuz memleketin, ölçü değer kalmadı herkes kafasına göre takılıyor işte.
  • ancak kafa kesmekten anlayan orospu çocuklarına dert olmuş olan olay. her insanın inancı kendinedir, hesabını siz mi vereceksiniz orospu çocukları?
  • niye mesele oldugunu anlamadim hareket. siz dogru yolu bulabiliyorsunuz 17 aralik sonrasi feto'nun ne oldugunu anliyorsunuz da kadin kendince bir sey yapinca mi sorun. suna aciklik getirelim. insanlar degisir mi degismez mi sonra ona gore tartisiriz. hem bu fakir diye lafa baslayip milyon dolarlik servet mi yapmis. olunun ruhuna dua etmis.

(bkz: fakir demedim fucker dedim)
  • bu kadın olmasaydı ekrem imamoğlu bugün beylikdüzü belediye başkanıydı. biz de gürsel tekin'in %25 oyla kaybedişini izleyip ülkeyi terketme planları yapıyorduk. aktroll değilseniz azıcık kafanızı çalıştırın.

tanım: haber değeri olmayan dini aksiyon.
  • ben de dine inanmıyorum. müslüman doğmadım üstelik ha! ama katıldığım cenaze törenlerinde ben de - o haremlik selamlık olayına bile saygı duyarak-kadınlar safında duamı okurum. bu müslüman ölüye saygıdır gebeşler. siz anlamazsınız.
  • allah allah diyerek çalmaktan daha onurlu bir davranıştır.
  • belki bir gün önce iman etmiştir.*
    binlerce yıllık masallara inanıyorsunuz da bu mu inanılmaz geldi.
    dua edilirken elini açmasa ona da tükürük saça saça saldırıyorsunuz amk. nasıl bir modelsiniz, hangi allaha tapıyorsunuz belli değel.