• belki bir gün önce iman etmiştir.*
    binlerce yıllık masallara inanıyorsunuz da bu mu inanılmaz geldi.
    dua edilirken elini açmasa ona da tükürük saça saça saldırıyorsunuz amk. nasıl bir modelsiniz, hangi allaha tapıyorsunuz belli değel.
  • allahsız pe*e*enklerin din kisvesi altında her türlü ahlaksızlığı yaparak allahı da kandıracağını sanan beyinsizlerine dert olmuştur.
    siz camide fuhuş yaparak, çalarak, iftira atıp yalan söyleyerek,kumpas kurarak, kuran kurslarında her yerde çocuklara tecavüz ederek, şirke bataklığında yüzerek, bölerek yaşadığınız saray soslu dininizden mi sandınız bizi?
    gavaslar!
  • bu kadın olmasaydı ekrem imamoğlu bugün beylikdüzü belediye başkanıydı. biz de gürsel tekin'in %25 oyla kaybedişini izleyip ülkeyi terketme planları yapıyorduk. aktroll değilseniz azıcık kafanızı çalıştırın.

tanım: haber değeri olmayan dini aksiyon.
  • niye mesele oldugunu anlamadim hareket. siz dogru yolu bulabiliyorsunuz 17 aralik sonrasi feto'nun ne oldugunu anliyorsunuz da kadin kendince bir sey yapinca mi sorun. suna aciklik getirelim. insanlar degisir mi degismez mi sonra ona gore tartisiriz. hem bu fakir diye lafa baslayip milyon dolarlik servet mi yapmis. olunun ruhuna dua etmis.

(bkz: fakir demedim fucker dedim)
  • kudurun aktroller. chpyi nereden vuracağım derken, kendi rezilliklerinizi görmezden gelmekten ne zaman utanacaksınız? adayınız (bkz: binali yıldırım'ın ekümenik tweeti) atıyor. yakında adayınız konstantinopolis adayıyım derse, onu bile yalayıp yutarsınız.
  • el acip dua etmesi diyince turban takip camiye falan gitti sandim. mezarlikta ellerini bukmus. yani bu hareket refleks gibi bi sey bence. muhafazakar oylara goz dikti munafiiik dedirtecek bi sey yapmamis.

bu arada kadini savunmak icin soylemiyorum, hic de sevmem kendisini.
  • riyakarlıktır.
  • hep siz mi sömürceksiniz beyefendi?
    ne oldu zoruna mı gitti?
    yarın kliseye gider, öbür gün sinagog'a.
    amına koydunuz memleketin, ölçü değer kalmadı herkes kafasına göre takılıyor işte.
  • 1- din kimsenin tekelinde değil...
    2- insanlar inanıp inanmamakta serbestler.. bugün inanır ileride inanmayabilir, ya da bugün inanmaz sonradan inanmaya başlar, kimseden vize almasına gerek yok, bu konuda izin verecek bir merci de yok...
    3- inanmadığını söyleyen biri, inanmıyorken bütün hayatı boyunca din üzerinden insanları sömüren bir münafıktan çok daha üstündür, ki dini kaynaklar da böyle olduğunu söyler...
    4- ya da inanmamasına rağmen, nezaketen dini bir ritüelin gereğini herkesle birlikte yerine getirerek insanların rencide olmamaları için yapmıştır, ki bu da iyi bir şey.. orada el açmasa "vay saygısız" denecekti, bunu çok iyi biliyoruz...
    5- bırakın bu işleri, buradan ekmek çıkmaz size...
  • ne yapsaydı, posta güvercini mi gönderseydi??
hesabın var mı? giriş yap