şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ateist olduğunu söyleyen, eşiyle domuz etini paylaşan, her fırsatta inananlara hakaret eden canan abla iftar sofrasına katılıp el açmış duaya,

  http://www.ensonhaber.com/…lu-iftar-sofrasinda.html

  https://twitter.com/…nnn/status/1005936461550583810

  https://twitter.com/…zil/status/1006625101683613696

  https://twitter.com/…nsa/status/1006061625437245440

  önce muharrem sonra bu, ulan tayyip erdoğan korkusundan on numara müslüman oldunuz hepiniz.
  kemalistlerin de kafasını karıştırıyorsunuz sonra ahahhsh.

  chp zihniyeti islam düşmanıdır, chp zihniyeti müslümana zulümdür. bu attığınız taklaları kimse yemez, gerçekte nasıl yaşıyorsanız neye inanıyorsanız öyle davranın, oy için münafıklık yapmayın.
 • kul hakkı >domuz eti

  edit : mesajdan biri şöyle yazdı;

  pkk'ya destek > kul hakkı

  bendeki kuran'ı-kerim'de öyle yazmıyor ama tabii o da günahtır elbet. gelgelelim bunu yazan, kul hakkı yendiğini kabul ediyor demek ki.
 • ramazan'da miting miting dolaşıp milyonlarca insana yalan söyleyen, ve bundan dolayı en ufak bir utanç duymayan insanlar katılıyorsa, kendisi de katılabilir, sıkıntı yok.

  domuz yemek günah da, yalanı ve yalancıyı desteklemek sevap mı yarram?

  normal bir hadise.
 • (bkz: de siktir lo)
 • müslümanlığı sadece oruç tutmaktan ibaret sananları rahatsız eden katılımdır.

  islamda hırsızlık, yalan, fitne fesat serbest olduğundan bu gibi eylemlere dikkat çekilmez varsa yoksa oruç.

  kadın ateist olabilir ama saygıdan katılabilir. hatta iftara katılan papazlar bile var.

  sizin sıkıntınız dinin sadece malum partiye ait olduğunu düşünmeniz. 2002 öncesinde müslümanlık diye bir şey yoktu, onu da siz getirdiniz.
 • şimdi resimlere baktım da tuhaf bir durum olmuş canan için.

  hadi diğer siyasetçilerin sırf oy için yaptıkları bu tip showlar, sahtekarlıklar, daha kolay olabilir de, canan kimliğin de ki birinin ''ellerini semaya açıp yakarışta bulunması'' gerçekten çok eğreti durmuş.

  neyse yiyen yesin, ben almayayım.

  not : ulan rte gitsin diye ateisti bile ellerini semaya açmış, türban da taksa tam süper olacakmış aslında.
  hahahahahahahaah
 • canan hanım'ın yanlışını ak parti'nin ve yandaşlarının yanlışlarıyla aklamaya çalışanlar, doğruluk adına en ufak bir çaba içinde değildirler. bir kere olsun doğruya doğru yanlışa yanlış deme dürüstlüğünü göstermek kimseye kaybettirmez. hep birlikte kaybediyoruz efendiler! iki dakika doğru olun, insan olun!
 • turkiye'de siyaset yapan bir insanin iftara katilmasi gayet dogal, siradan bir olaydir. bu siyasetcinin kisisel inancindan bagimsiz olarak toplumsal yasamin icinde yer almanin bir geregidir. erdogan'in da muharrem orucu iftarinda konusmuslugu vardir.

  bunun disinda, canan kaftancioglunun kisisel olarak inancina dair bir aciklamasini bilmiyorum. ateist midir degil midir bu konuda kendisinin bir beyani yok.

  domuz eti konusunda o tamamen kocasinin bir paylasimi, zaten canan kaftancioglu'nun disinda gelisen bir olay. o fotografta da o tabak kaftancioglu'nun degil karsisindaki kisinin olsa gerek, resim oyle gorunuyor. bu konuda canan kaftancioglu su aciklamada bulunmustu:

  "şu resmi karşınıza getirmekten utanç duyuyorum. benim durduğum ve yaptığım siyasi mücadele kimlerin ne yediğine, ne içtiğine, ne inandığına değil, insanların hak ve özgürlükler çerçevesiyle ilgilidir. burada benim eşim tarafından paylaşılmış bir fotoğraf var. bu fotoğrafa biraz dikkat ederseniz. bıçak ve çatalın karşı tarafta olduğu görülür. bunu ayıp sayıyorum. bunun akp genel başkanı tarafından hedef gösterilmesi ayrımcı politikaların geldiği noktayı gösteriyor. bu paylaşım yerlidir, yersizdir, tartışılır. askerlerimize yedirilen at etiyle daha çok ilgilenilseydi biz böyle bir ülke olmazdık. kocamın ne yediğine karışmam, ancak bir şeye izin vermem. sadece kul hakkı yemesine izin vermem. o da zaten yemez."

  http://www.internethaber.com/…-ne-dedi-1839551h.htm
 • iftara katılıp dua etmesini yanlış olarak görüp aksini söylemenin dürüstlük olmadığını savunan embesillerin olduğu olay. ulan gerizekalılar kadın ister iftara katılır ister dua eder. sana yada herhangi bir kula zararı mı var? dua etmek için müslüman mı olmak gerekiyor illa ? belki açtı ellerini allah'a değil tanrı olarak gördüğü bir domuza dua ediyor nereden biliyorsun?
  bu beyinsiz sürüsü bu ülkenin yarısını oluşturuyor ya gerçekten çok büyük bir jenerasyon kaybımız var.