şükela:  tümü | bugün
  • zannımca bu entry olacaktır. en abuk sabuk soruları yanıtlayıp, karşısına çıkan ilk kaliteli soruda ölü taklidi yapması manidardır. "yağlı et en sağlıklı besindir" diye şovunu yapmaya geldin, damar tıkanıklığından gidiyordun neredeyse hocaların hocası. :( ekşi'ye geldikten sonra vegan olma kararı alabilir asıhdsadusaa.
  • gelmez. şovmenler her zaman sevilir bilim adamları hep itilir.
  • canan karatay cevaplayacak mı diye sayfa yenilemekten helak olduğum sorudur. bu kadından hala kaliteli bir cevap beklemek de benim saflığım ya, olsun.

sözlük sözlük olalı bu kadar kaliteli soru görmedi. teşekkürler faroe adamlari ve medeniyet budalasi 2. ellerinize emeklerinize sağlık.
  • bilimin karşısında şovmenlerin ölü taklidi yaptığını gösteren entrydir.
  • cevaplayacak mı diye baya bekledik ama canan hanım sözlüğe dillere pelesenk olan sözlerini tekrarlamaya gelmiş anlaşılan. şeker yemeyin, et yiyin, protein tozu kötü, zeytin süper...

bunları çıktığı her mecrada söylüyor zaten kimsenin tekrar duymak için can attığını sanmıyorum ama o sorulan 8 sorudan kaçarak güldürdü biraz.
  • savunmak gibi olmasın ama biraz da hak yeniyor gibi geldi bana.

"aceleye geldiği için şu an kaynak veremiyorum" diye başlayıp, her sorunun sonunda kaynaklarını istemek biraz acımasızca değil mi? sen kaynaksız bir şekilde soru soracaksın ama ondan hemen bütün kaynaklarını göstermesini isteyeceksin. o sorulan sorulardan her biri ayrı ayrı doktora tezi olur yahu.
  • benim de (bkz: #76995907) entryime cevap vermedi. kendisinin söylediklerini biz söylesek hocalar bizi sözlüden bırakırdı. o denli tuhaf tuhaf konuşmaktadır kendisi
  • (bkz: aceleye geldiği için şu an kaynak veremiyorum)

aceleyle 750 sayfa soru yazmış arkadaş.

sürekli kaynak istiyor fakat...

art niyet mi seziyorum?
  • müritleri kıvırmaya başlamıştır. çok şey istemiyoruz, kaynaklı veya kaynaksız, sadece yanıt vermesini istiyoruz. ölü taklidi yapması yakışmadı (!), tek bir soruya dahi olsa yanıt verseydi iyi niyetine inanabilirdik. ancak refleksif bir dürtüyle adeta sorulardan kaçmıştır. hayır, sorular da her zaman ekranlarda konuştuğu, kendisi için çok sıradan konular, bunlara karşı hazır cevapları yok mu? kaynaklandırma sonra da yapılabilirdi.

vermemesi çok doğaldır, hiçbir zaman da bilimsel yanıtlar veremeyecektir.

(bkz: canan karatay'ın bilimsel yalanları)