şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gelmez. şovmenler her zaman sevilir bilim adamları hep itilir.
 • canan karatay cevaplayacak mı diye sayfa yenilemekten helak olduğum sorudur. bu kadından hala kaliteli bir cevap beklemek de benim saflığım ya, olsun.

  sözlük sözlük olalı bu kadar kaliteli soru görmedi. teşekkürler faroe adamlari ve medeniyet budalasi 2. ellerinize emeklerinize sağlık.
 • bilimin karşısında şovmenlerin ölü taklidi yaptığını gösteren entrydir.
 • cevaplayacak mı diye baya bekledik ama canan hanım sözlüğe dillere pelesenk olan sözlerini tekrarlamaya gelmiş anlaşılan. şeker yemeyin, et yiyin, protein tozu kötü, zeytin süper...

  bunları çıktığı her mecrada söylüyor zaten kimsenin tekrar duymak için can attığını sanmıyorum ama o sorulan 8 sorudan kaçarak güldürdü biraz.
 • savunmak gibi olmasın ama biraz da hak yeniyor gibi geldi bana.

  "aceleye geldiği için şu an kaynak veremiyorum" diye başlayıp, her sorunun sonunda kaynaklarını istemek biraz acımasızca değil mi? sen kaynaksız bir şekilde soru soracaksın ama ondan hemen bütün kaynaklarını göstermesini isteyeceksin. o sorulan sorulardan her biri ayrı ayrı doktora tezi olur yahu.
 • benim de (bkz: #76995907) entryime cevap vermedi. kendisinin söylediklerini biz söylesek hocalar bizi sözlüden bırakırdı. o denli tuhaf tuhaf konuşmaktadır kendisi
 • (bkz: aceleye geldiği için şu an kaynak veremiyorum)

  aceleyle 750 sayfa soru yazmış arkadaş.

  sürekli kaynak istiyor fakat...

  art niyet mi seziyorum?
 • ne kadar saygısız insanlar var. karatay'ın her söylediğine katılmayabilirsiniz, güvenmeyebilirsiniz. her söylediğini yapmak zorunda değilsiniz size faydalı gelenleri alın. eleştiri güzel, karşı argümanlarla sorulan sorular ilerleme icin önemli bir şey ama kabalık başka şey. ozellikle, soru-cevap bölümüne yazılan bazı entryler güldürmüyor. yazarlar güldürüyor sanıyor, cehalet açığa çıkıyor.

  siz çok yaşayın, mutlu yaşayın karatay hocam. kilo için değil, sağlıklı yaşamak için hayata olan bakış açım değişti artık daha mutlu, daha sağlıklı, daha enerjik, daha iyimserim. siz de hep iyi olun.

  şeker en tatlı zehirdir!
 • şu besin grubunu tüketmeyin tarzı genel bir yorum yapıyorsa, aşı tehlikeli yapmayın diyor toplum sağlığını tehlikeye atıyorsa kusura bakmayın ama çalışma yapmak, ya da yapılmış bir çalışmadan kaynak göstermek zorunda.

  bu kadın bir doktor üstelik ülke içerisinde çok tanınan bir doktor. insanlar dediklerini, düşüncelerini sorgulamadan uyguluyor. kitleleri etkilediğini nasıl göremiyorsunuz? bilimsel kanıt göstermeden düşüncelerini bu şekilde aktaramaz.

  sorulan sorularda kaynak istenmesi gayet mantıklı bir harekettir. cevap vermemiş olması ise başlı başına kendi ayıbı. kadın dürüm sorularına cevap verdi, asıl cevaplaması gereken soruları geçti.

  evet üzerine saatlerce konuşulabilecek, her biri üzerine bir tez yazılabilecek sorular. ama zaten bunları televizyonda göründüğü o 5 dakika içinde söyledi. her biri kendi söylemleri. unutulmaması lazım.