• trt'de her yerde müzik programını sunan, enerjik, şirin, ispanyola çalan yüze sahip, karamelli sıcak çikolatayı hatırlatan hatun kişisi.
  • şu anda "nesi meşhur" diye bi programda izledim, içim bayıldı. eskişehire gitmiş, et yiyor, surat düşük, parmak ucu kadar eti yarım saat ağzında geveledi.

yemin ediyorum aç halimle tok hissettim kendimi, ne şevkimi artırdı, ne heveslendirdi.

yemek programı sunmasın bence, nefret ediyomuş gibi bi hali var.
  • tokat kebabı yapımında kullanılan kuzu etine tiksinerek bakıp "çok yağlı görünüyoor" şeklinde tepki vererek bana bu entryi yazdırmaya zorlamış seyahat/yemek programı sunucusu.

ayrıca, yaylalarda çeşitli otlarla beslenen kuzular için "%100 organik kuzu eti" diye garip bir ifade kullandı. niksar'lı ustanın özenle dizdiği şişin en tepesindeki kuyruk yağını gösterip, "bu kuzu yağı herhalde? kuyruk yağı filan değil..." diye sorunca, canım ustam büyük bir sabır ve tevazu ile "kuzunun kendi kuyruk yağı" cevabını verdi. tadım bölümünde de eti yemedi zaten ki etten bu kadar hazzetmediğine ve yukarıdaki entry'de de aynı şekilde eleştirildiğine göre, vejeteryan herhalde diye düşünüyorum. hayatında araba kullanmamış birinin otomobil programı sunması gibi bir şey olmalı; ziyadesiyle samimiyetsiz.

özetle, tv'de denk geldiğim en acayip programlardan biriydi.
  • kendisinin neden yemek programı yaptığını yada zorla mı yaptırıldığına anlam veremediğim şahıs. biraz güzelliğiyle idare ediyor, fakat program "yemek" aşamasında öyle acayip bir hal alıyor ki izleyen herhangibiri ne demek istediğimi anlayacaktır.

yemek programından ziyade kalori tespit, bak bu meşhur ama bunlar yenir mi ya böğğ programı yapıyor gibi. hayır zaten yemiyor da; mesela kumruya, çiböreğe, et şişe... öyle bir bakışı ve tutuşu var ki sanki b.k tutuyor. dediğim gibi zorla mı yapıyorsun yapma git başka içerikli bir program yap bu nasıl mantık? yani özetle sayesinde bir gezi ve yemek programı ne kadar absürd bir hal alabilir onu görmüş olduk.
  • çok sert mizacın var ve konuşturduğun kişileri kesinlikle dinlemiyor gibisin. ne'si meşhur değil de bloomberg ht'de ekonomi hakkında bir program sunsa tipine daha uygun bir iş yapmış olur.eskişehir'de çibörek muhabbetinde sırım sırım sırıtıyor.
hesabın var mı? giriş yap