şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: özgür bakar) ın ağustos ayında vizyona girecek filmi. sanırım çok bekledi. 2017 sonbaharında duymuştum ilk adını.

  filmin başrollerinde (bkz: şevket çoruh), (bkz: ruhi sarı), (bkz: bülent çolak), (bkz: ayça inci), (bkz: nazlı tosunoğlu), (bkz: sinan bengier) paylaşıyor.

  (bkz: türk işi frankenstein) olarak çıkıyor film. 03 ağustos 2018de sinemalarda. umarım beklediğime değer. diyeyim.

  kaynak
 • empati yapım'ın üstlendiği film nihayet vizyona giriyor. vizyon tarihi olarak 3 ağustos verilmiş. sürekli sinemaya çıkışı ertelenen bir filmdi ama şükür ki merakımızı gideceğiz artık...

  komedi filmi özünde ama içerisinde aynı anda hem gerilim hem bilim kurgu olması daha çekici geliyor.

  yönetmen koltuğunda deccal serisinin ünlü yönetmeni, başrollerde şevket çoruh, ruhi sarı, bülent çolak, nazlı tosunoğlu olunca ne kadar ilginç ve çekici bir film olduğu belli oluyor. umarım hakettiği ilgiyi görür.

  buarada filmin fragmanını izlemenizi tavsiye ederim: fragman
 • (bkz: yarrak gibi film)

  ülkede en az 10 yıllığına komedi filmi çekilmesi yasaklanmalıdır. sakın enayilik edip paranızı kaptırmayın. kerizliğin alemi yok.
 • koftiden film diye açmama rağmen eğlenceli filmdir kendisi. en başında türk işi frankenstein diye belirtildiği için içerik rahatlıkla sindililiyor. vasatın üstünde.

  --- spoiler ---

  gürbüz'ün vurulduğu sahnedeki tiradı resmen duygulandırmıştır her ne kadar direnmeye çalışsam da gözlerimden yaşlar döküldü. şevket çoruh tiyatroculuğunu konuşturmuş, ayakta alkışlıyorum.
  --- spoiler ---
 • yarrak gibi film afedersiniz.

  şevket çoruh da filmi izleyince utanmıştır eminim.
 • bir kaç gün önce netflix'e eklendiğini görünce bir şans vereyim dedim, çalışırken arkaplanda bir şeylerin oynamasını seviyorum.

  bence fena bi film değil, türk komedi filmlerinin en kötüsünü de izlemeyi severim ama sinemada izlemiş olsam zamanım boşa gitmiş gibi hissetmezdim.

  şevket çoruh kesinlikle çok iyi bir oyuncu.