şükela:  tümü | bugün
  • yıl 2008. aylardan mayıs. izmir'deki balkan göçmenleri derneği bir gece düzenler. geceye başbakan recep tayyip erdoğan da davet edilir. sahne için de sevdikleri candan erçetin'e teklif götürürler. belki parada indirim yapar diye de; çok görkemli bir gece olacak, başbakanımız da gelecek, derler. işte o saniye iş bozulur. “ben başbakan'ın olduğu yerde şarkı söylemem. akp benim ilkelerime terstir,” der ve teşekkür ederek telefonu kapatır.

bu da ülke olarak bir anımız işte...
  • bugun gazetede çikan röportajindan:
    soru: yeni albümünüz çiktiğinda ögrencilerinizin reaksiyonu ne olur?
    cevap: ders saatlerini doğal olarak benim profesyonel müzik yaşamim üzerine yorum yapmak için kullanmadiğimizdan reaksiyonlarini bilmiyorum...
  • besiktasın rockçı slaven biliç hamlesine karşı galatasarayın konservatuardan yaptığı güçlü cevabıdır.

gözler şimdi fenerbahçe-nihat doğan flörtünde.

edit: istanbul united sporluyum.

zamanin otesinden: bence komikti lan:(
  • ve yıl 2010. aylardan eylül. ameliyat sonrası yanıma gelen doktora operasyonun nasıl geçtiğini değil şunu sormuştum:

hocam, omurilikten verilen uyuşturucu iğne halüsinasyon etkisi yapar mı?

gülmüş ve hayır demiş ve merak edip neden? diye sormuştu.

candan erçetin tam şurada, ameliyat boyunca bana şarkı söyledi...

yeminle, ameliyat başlar başlamaz candan hanım sandalyeyi ters çevirip oturmuş ve bana tam bir saat şarkı söylemişti; ameliyathanenin önünde hiç kimsem yoktu. o vardı, hem de tam karşımda...
  • şu an trt 1 de kulakların pasını silendir.

edit: ulan bu neden zamanın ötesinde, çok mu zorunuza gitti?

sonra sözlükte çok troll var bik bik, size az bile..
  • vampir olduğuna dair şüphelerim var. bembeyaz ten, güneş ışığına çıkmıyor,yaşlanmıyor ve gayet başarılı.
  • (bkz: eski alt kat komşumuz)

yıllardır bunu yazmayı bekliyordum sözlük
  • asil kadın.
  • galatasaray lisesinin muzik ogretmeniyken kaset yapip, gusel şarkilar soylemeye başlamıştir. iyi etmiştir. guzel kadin, guzel ses.