• vine fenomeni yetenekli insan. vine'da severek takip ediyorum. kime izlettiysem çok sevdi. yalnız her gün bir doz alınmalı yoksa konuşmalarınız bir süre sonra kaymaya başlıyor. çeşme'deyiiiiiiiiiiiiiiiiiiz. *
  • gayet eğlenceli ve samimi vine'lar yapan fenomen. yalnız tüm kış vine hesabı çoraklaştı yazın depara kalktı. tüm sene böyle vine'lar bekliyoruz.

https://vine.co/u/941063028143738880
  • koynunda haç kolyesi olan vine fenomeni. hristiyan mı ermeni mi rum mu merak konusu.

edit: arkadaşlar uyardı mısır mitolojisine ait bir simgeymiş, haç değilmiş :))
  • 1989 doğumlu eski vine yeni snapchat fenomeni. 89'lu olmasına şaşırdım daha büyük gösteriyo bence
  • kendisi yoğun bakıma alınmış, organları iflas etmiş, durumumun ağır olduğu söyleniyor.

çok üzüldüm, kendisini çok severim ve takip ederim çok duygusal ve çok şeker insan takip ettiğim kadarıyla, allah şifa versin yine dönsün bizi güldürsün inşallah.

tanım: dj, oyuncu, sosyal medya fenomeni.
    edit: düzeltme ve ekleme.
  • hakkındaki haberleri görünce üzüldüğüm kişi. umarım tez zamanda iyileşirsin caner.
  • organları iflas etmiş. çok ama çok üzüldüm. umarım kısa zamanda iyileşir..
  • organlarinin iflas ettigi yaziliyor birkac saattir.cok cok uzuldum.hala bu insanin instagram hesabina geber öl pislik diye yorum yazabilen pislik insanlarla ayni havayi solumaktan utaniyorum.o insan,kendinize bunu hatirlatin.allah sifasini versin.
  • komik videolar çeken kırık vine fenomeni. kendisini takip ederim, olayın ne olduğunu çok merak ettim ama bir türlü bulamadım. allah şifa versin.
  • karı gibi bişey.
hesabın var mı? giriş yap