1. kelebek filminde performansı dikkat çeken oyuncu.
    ayrıca aynı filmde dikkat çeken oyuncu, akrabası (bkz: münir can cindoruk)
  2. 1980 adana doğumludur.
    türk dizilerini kesinlikle izlemem, o yüzden tanımıyordum caner cindoruk'u. geçenlerde kendisini adana'da bir cafe'de gördüm. etrafa öyle bir enerji saçıyordu ki, arkadaşlarla "kesin bir ünlüdür bu adam" dedik. nitekim de öyle çıktı.
    televizyonda göründüğünden daha karizmatik. ayrıca oldukça sıcakkanlı, ünlü kaprisleri yok.
    sırf kendisini göreyim diye hanımın çiftliği diye bir diziye 20 dakika katlandım lan!
  3. dehset guzel bir insan evladi. kendisine televizyonda rastladikca,brad pitt goren phoebe* misali yuzumu goklere donup " well done!" diyorum.
  4. yaprak dokumu'nde leyla'nin nisanlisi,yakisikli doktor. nedense hep cok mutevazi,canayakin ve olumlu enerji veren biri gibi geliyor bana.
  5. ebru özkan ile birliktedir.

ve her adanalı gibi o da demirsporlu'dur.
  6. özgü namal ile hanımın çiftliği'nden önceki buluşması, nöbetçi asker olarak figurasyon yaptığı beynelmilel filminde olmuştur.
  7. oyuncu olarak süper de, reelde de hep öyle kedi yavrusu bakışıyla bakmaması gereken kişi. bi espiri yap, bir espiriye gül bir zeka pırıltısı göster be adam ken bebeği gibi bakıyosun etrafa eblek eblek.
    not: işbu entry medya kralını izledikten sonra yazılmıştır.

caner cindoruk hakkında bilgi verin