şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın en kısa ve en komik fıkrasının kendisiyle alakalı olan interbus ceo'su. "adam ceo" gayet durumu özetlemektedir. tanıdığınızda caner bey'den caner veya caner abi moduna dönüyorsunuz. otobüste çöp toplayan, tura katılan insanlarla aynı mekanlarda kalan başka bir ceo görmek pek mümkün görünmüyor.

  kısaca güzel insan.
 • bazen kurduğu bir cümleyi yıllar sonra yaşadığınız bir olayla anlayabileceğiniz kişidir kendisi. derindir, romantik değil ama duygusaldır. yaşı genç olmasına rağmen hayatı ders diye üniversitelerde okutulası insandır.

  dürüstlüğüyle, mükemmellyetçiliğiyle tam bir girişimci işadamı örneğidir ama o her şeyden önce abidir. candır. bazen sokakta yaşayan herhangi biriyle dertleşirken görebilirsiniz onu, bazen de monako'da bornozla kumarhaneyi trollerken.

  avrupa sanat derneği (avsat) ve ınterbus turizm a.ş. kurucusudur aynı zamanda.
 • samimiyetsiz tiplere karşı alerjisi olan ama samimiyseniz sizi tanımasa bile her türlü yardım etmeye çalışan insan. iş yaparken son derece ciddi ama boş zamanlarında moraliniz bozuk bile olsa durduk yere sizi güldürmeyi başarabilen genç bir işadamıdır kendisi.
 • instagramda oldukça eğlenceli ve kendi üslubuyla paylaşımlar yaptığı büyük bir hesabı vardır. söylediğine göre bazı seyahat bloggerlarını ukala ve samimiyetsiz bulduğu için bu hesabı açmış. http://www.instagram.com/canerdurukan
 • instagram hesabında kendi yorumunu katarak o kadar güzel anlatımlar yapıyor ki durup durup sayfasına bakıyorum yeni bir şey yazmış mı diye.

  aynı zamanda turizm camiasının khal drogo'su olur kendisi. yolun açık olsun başkan