şükela:  tümü | bugün
  • yenilir yutulur hareket değil yaptığı. hocamıza yapılan bu saygısızlığı kabul edemeyiz. derhal kovulmalıdır. burası fenerbahçe, önce kulüp sonra futbolcular gelir.

edit: şaka şaka beşiktaşlıyım ben. caner fenerbahçe takımının 100de 50 si be. giderse bizi şampiyon yapar yeminle.
  • kısa özet geçeyim; aşil tendonu koptugundan hemen ameliyata alınmış olmalıdır. o ayağın üstüne ne kadar basarsa tendonun üst kısmı baldıra o kadar çıkar. ameliyat yarası büyür işlem zorlaşır. ameliyatta kopan üst kısımla bilekteki kısmı birleştirecekler ve maalesef bu tendon sakatlıktan öncesine göre daha kısa olacak. bu da bir daha o deparların %80'ini anca atacagı anlamına geliyor. aynı zamanda aynı sakatlığı gecirme ihtimalı daha fazla artık. bir süre aşil botu, sonra koltuk değnekleri, fizik tedavi sonrası yürümeye baslayabilir. 5 ayda yarrağımı döner. parsiyelse dönme ihtimali vardı, kopmuşsa herifin bacak hareketini ayağa ileten tendonu yok artık. ayağı bileğin ucunda araba camındaki pelüş köpekler gibi sallanıyor. bu sene caner'i unutun, belki son 5-6 hafta. o ayağın üstüne basmaya başladıktan sonra bir de göt korkusu süresi var. tekrar kopacak diye şükoya bile yanaşamaz. ricky hickman 1 tam sezonda zor geri döndü canımın içleri. eski caneri unutun. dönerci falan açsın bence.

neden bu kadar iddialı konuşuyorsun derseniz nickime bakın. doktor kopmuş ameliyat olacaksın dediğinde ben bayılmıştım. bu kesin dövmüştür. geçmiş olsun.

edit: yuksek muhendisim ben 4 ayda eski haline döner demiş.

(bkz: #63657890)

4 ayda düz koşuya başlasın yukarıdaki entrynin çıktısını alıp yiyecegim. videosunu da bu entryi editleyip altına koyacağım.
  • son açıklamasıyla kaşar rendelemiş ex fenerli futbolcu, bravo valla.
  • yerde bok bulsa sen niye kokmuyorsun diye kavga eder.
  • asena'dan şükran ovalıya, fenerbahçe'dan beşiktaş'a geçiş yaparak 1 yıl içinde çağ atlamış futbolcudur. ismail kartal'dan şenol güneş'e, aziz yıldırım'dan fikret orman'a kısmından bahsetmedim henüz.
  • umarım kadroyu görünce vitor'un enseye bir tane patlatmıştır.

spor ahlakından bahseden adam da aziz yıldırım amk adsdsaff
  • şu adamı şu açıklamayı yapmaya mecbur bırakmak ne büyük zavallılıktır kim bilir.
  • yabancı sınırının esnemesi sayesinde düşünmeden gidebilmiştir.

eğer hala yabancı sınırı olsaydı, caner'e fb senelik 3 milyon teklif edecek, adam da inter'de alacağı paranın 2 katına ülkede kalmaya devam edecekti.

yabancı sınırı kalktığından beri futbolcuların ülkeden nasıl tıkır tıkır uzaklaştığını görüyor musunuz? bu durum 3-4 sene sonra gösterecek asıl etkisini. milli takımda çok daha "kültürlü" (farklı oyun tiplerinden kaynaklanan kültür) bir kadromuz olacak.

yolu açık olsun. telles geri döner bundan sonra. şimdi dursun düşünsün.

debe editi: (bkz: minik ilayda'ya yardım kampanyası)
  • bugün yerine kim olsa topu kaleciye göndermişti, o göndermedi.

golde en az adriano kadar katkısı var.

sol bek.

edit : ne tineri mk? fenerliyim.
  • bir insan olarak sakatlığına üzüldüğüm kişi. ama "ekmek parası, futbol emekçisi" vs. şeklinde romantik tanımlara da çok gülüyorum.

bu "ekmek parası için oynayan gencecik adam" eski karısına 1.8 milyon tl değerinde araba aldı bu paraya 1 milyon 800 bin adet ekmek alınıyor.

boşanma hediyesi olarak da bir cip satın aldı değeri 2.7 milyon tl, bu paraya da 2 milyon 700 bin adet ekmek alınıyor.

bu emekçimizin primler hariç yıllık net ücreti ise 2.2 milyon euro, bu parayla da 7 milyon küsür ekmek alınıyor. (ekmek iyi ki 1 tl, hesaplamak çok kolay oldu)

çıkıp da şurada "ah, vah çok üzüldüm gencecik :(" diye ağlaklık yapmayın, şuandan ölene kadar 1 tl kazanmasa bile şu adam buradaki herkesin toplamından daha lüks bir hayat sürecek. kendisini aldatan karısına aldığı arabanın jantı çoğunuzun maaşının 5 katı en az.

caner'in aldığı paranın onda birine iki tendomumu da kestiririm, bacağımı bile kırdırırım.

"yazık oldu ya, oradan ekmek parası kazanıyor :("

-1500 tl maaşlı ekşisözlük yazarı/2016