şükela:  tümü | bugün
4166 entry daha
  • bu gece izlanda maçındaki sol bek olarak görev aldığı takımda sonun başlangıcı olan golde kanadından 2 adam neredeyse golü kim atacak diye kavga ederken tribünler önünde şükür diz çöküşü yapan ya da yedek kulübesinde sevdiği bir takım arkadaşına saldırırken denk geldiği için zaafiyet gösteren futbolcu.
  • kariyerinin başında bek falan olmayani manisa'dan cska'ya 17-18 yaşlarında sol açık olarak giden, daha sonra özellikle fenerbahçe'de ersun yanal döneminde halısaha mantığıyla ön tarafta yeterli meziyetleri gösteremeyince sol bek'e evrilen haliyle asist ortalaması yüksek ancak -başıma bir iş gelmeyecekse eklemeden geçmeyelim- fenerbahçe yıllarından beri kafasını kaldırmadan sert, kavisli ve ezber ortalar yapan en iyi türk sol bek.

    adriano'nun 32 yaşındaki hali sağlıklı olduğu sürece caner'den her türlü evladır tabi, onu da belirtmek gerekir. çünkü herhangi bir 25 yaşına gelmiş hücum oyuncusunun birden savunma oyuncusuna evrilmesi zaten zor bir hadise, bir de bunu mental ve taktiksel altyapısı zayıf bir türk oyuncunun yapmaya çalışması neredeyse imkansıza yakın bir durum.

    not: negredospor
  • bulunduğu kanattan yıllar boyunca asena atalay dan goller yiyen, şimdilerde ise şükran ovalı dan paso gol yiyen dünyanın en mal sol beki. futbolculuk hayatı bittikten belli bir süre sonra sefalet içinde olacağına emin olduğum tek topçu. flaş flaş flaş parklarda yaşayan yıldız futbolcu kim? takvim 2027.
665 entry daha