şükela:  tümü | bugün
5765 entry daha
  • bu ne lan, yenilen golde yaptığı bu hareketi fenerbahçe'de yapsa emre abisi onu oracıkta gömerdi çimlere. bir de dönmüş millete el kol yapıyor lavuk. ben bile ayar oldum fenerli halimle. golü yedirmesini geçtim demba ba'dan masus uzaklaşıyor ve çaktırmadan diğer stopere yıkıyor adamı basma işini. ulan sen kendi adamını tutsana ne tarafa koşuyorsun. demba ba da baktı tabii kocaman çayır buldu kendine bomboş, yaklaşan yok baskı yapan yok adam rahat rahat penaltı şutu çeker gibi şut çekti.
  • maçı izlemedim, sanırım kötü günündeymiş. lakin ligin asist kralı olan "sol beki" yerin dibine de sokmaya gerek yok diye düşünüyorum.

caner gibi hücumcu sol bekin varsa sol açığın uyumlu olmalı onunla, beşiktaşta bu yok.

edit : bana niye sövüyorsunuz yahu.. amatör kulüplerde çocukluk ve gençlik yıllarımda vakit geçirdim. bir sol bek bu kadar ileri çıkıyorsa ve orta açıyorsa bu eyleminde kesinlikle hocasının teşviki, en azından onayı vardır. beşiktaş'ın kısır hücum hattı var, hocaları canerin hücumcu yapısından faydalanmak istiyor. takımın hücum yeteneğini az gördüğükleri içinde, caner'in yeteneklerine daha çok anlam yüklüyorlar hepsi bu..
    son olarak bu durum caner'in suçu değil , adama ne denirse onu yapıyor. suçlu arıyorsanız boyd, diaby,lens gibi takıma yetersiz hücum elemanları dolduranlardır.
  • caner ile uyumlu olabilecek bir sol açık dünya futboluna gelmedi henüz. oyuncunun genç hallerine binaen yorum yapmayalım lütfen.8 asisti üzerine yapılan yorumlar da ezber tamamen.

şuan karşımızda sadece orta yapmak için oynayan, mevkisini sürekli terkeden, sürekli başarısız, huzursuz, depresif, baştan ayağa sorun halinde bir oyuncu var.

gelelim 8 asistli oyuncu eleştirilir mi konusuna. asist sayısını arttırmak için başını kaldırdığı yerden orta yapıyor ama gol olmuyor hiçbiri. takım ilerde çoğalamıyor. golcümüzün hava hakimiyeti ortadayken orta kesip duruyorsun. içerde kalabalık olduğumuzda da saçma sapan şut falan atar. 10 haftadır 8 asistte caner. bu kimseyi yanıltmasın. cezasahasında bir adam varken, veya daha oradakiler pozisyon almadan açtığı ortalar bize hep atak olarak dönüyor. beyzademiz geriye dönemediği için de onun kanadı kullanılıyor. bu akşam yediğimiz goldeki hali insanı futboldan soğutur. yetkim olsa burak ile caneri bu gece futboldan men ederim. yaşlandıkça melekelerini kaybedip takımda huzursuzluk yaratan oyunculardan nefret ediyorum. forza atiba.
  • ilk 11 oynadığı 2 sezonda beşiktaş ilk 3'e giremedi. keşke fenerbahçe sine geri dönse.
  • sirf fenere inat olsun diye onunuzde diz cokerken kraldi. bjk taraftari anliktir oyuncunun karakteri davranislari umurlarinda degildir bjk formasi giymesi yeter. ayrica tukurduklerini yalamayi cok severler.

bjklilerin nefretlerinin samimi gelmedigi top tepici. 1 asistine bakar bjklilerin askini geri kazanmasi.
  • kadro dışı bırakılması haksızlık olur fakat bundan sonraki hiçbir maça 11 başlamamalı ve sezon sonu sözleşme yenilenmeden teşekkür edilmeli. kaybettirdiği bu kaçıncı maç artık.

kimse asist ve gol ile savunmasın. her maç 20 tane ortayı kim açarsa bu asist sayılarına ulaşır zaten.

hali hazırda dün yedirdiği gibi bir golü yedirecekse rıdvan yedirsin. en azından geleceğe yatırım yapıyoruz deriz.
  • defansif anlamda takımın kanseri. yenilen her gol onun mevkisi olan sol bekten geliyor. sergen hoca bunun farkında. haftaya rıdvan yılmaz'ın oynayacağını düşünüyorum
  • ağır olacak belki ama bu adamın sözleşmesini yenilerse beşiktaş’ın amk.

bu adamın futboldan anladığı tek şey sol ayağıyla bam güm topa vurmak. yer zaman farketmeksizin. quaresma gibi elli ortasından biri gol olunca bir bok zannedilmesin. bu adamın saha olup bizim soldan gol yemememiz mucize ötesi bir şey olur, çünkü bu adam defans yapmıyor.

takımdan gittiği gün bayram edeceğim.
  • biri şu adamın istatistiklerine baksın yaw. ayda yılda bir maç izledim 250 tane top kullandi hep hatalı pas hep hatalı tercih hep dağlara taşlara orta hep stad dışına şut hep kademe hatası. ne lan bu? bu adam tüm maçlarda böyle mi? millet asist kralı falan yazmış. şimdi abicim 10 denemede 3 gol attiran adam mı asist kralıdır yoksa 80 deneme de 8 gol attiran mi?

gerçekten yılın başı bir maç izledim onda da sürekli topu sisiren, her topun başına geçen, kullandığı 10 korneri de rakibe atan bu adamı gördüm. lan resmen mahalledeki topun sahibi fırlama gibi top oynuyor.

abi bak bir insan 20 yaşında iş hayatına başlar 30 yaşında az bir sey kafasi çalışıyorsa olayın mantığını çözmüş olur, işleri kolaylaştırır. sen belki de 20 yıldır top oynuyorsundur neden futbolunu biraz gelistiremedin? 2 sene önce izlemeyi bıraktığında da bu kadar kotuydun dün bir maç izliyim dedim yine o kadar kotusun. oyunun anasını aglatiyosun. millet top sana gelince koşmayı, pozisyon almayı falan hep bırakıyor. ne de olsa sisireceksin topu. o da gidecek 100 deneme de bir gol olacak. lan o kadar denemeyi gozleri gormeyen bir vatandaşa yaptıralım senden daha fazla basarili olur.
18 entry daha