şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pfdk'nın yeni açıkladığı olay.

  https://twitter.com/…spor/status/923556017996206080
 • şaşırılması gereken haberdir.

  edit: madem bir savunma yapacaksın gazeteci döven ve ırkçılık yapanla kıyaslama. elma ile armut kıyaslanmaz. açık açık söyle aynı küfürü şenol güneş de etti. şenol güneş bir maç ceza alırken caner erkin niye altı maç ceza aldı de. aynı küfür. hadi.

  adalet sisteminize sokayım.
 • ırkçılık yapan emre belözoğlu'na 2 maç ceza, gazeteci döven adamlara 1 maç ceza, ettiği küfür kameralarla tespit edilen caner erkin'e 6 maç ceza. ayrıca hakem küfrü duymadığı için maç raporuna yazılmadığı halde kamera kaydıyla verilen ilk ceza da beşiktaş'a nasip oldu. şaşırtmadı.

  adalet sisteminize sokayım.
 • olmasi gereken ceza verilmistir,

  keske su ulkede adaletin terazisini tutan kizin gozu bagli olsa da herkese esit tartsa...

  not:besiktas.

  mesajlar uzerine edit: bana besiktasli olamazsin falan diyenler olmus, unutmayin ki bizim renklilerden farkimiz adaletsizlik karsisinda bizim yararimiza bile olsa itiraz etmemizdir, benim cocuklugum arif erdemlerle , hakan unsallarla , hagiyle , bulent korkmazla ve onlari her mecrada savunan taraftarlariyla, yoneticileriyle ve ulusoy baskanlariyla gecti. nefret etmek ne demek ben bunlari izleyerek ogrendim yillar boyu. bu saydiklarimdan bir farkimiz olsun , biz ne elle gol atan nobreyi savunan fenerbahceliyiz, ne de arifin penaltisini savunan galatsarayliyiz. ceza sapina kadar dogrudur ve hic inanmasam da umarim adalet bundan sonra herkese esit tecelli eder.
 • yıllarca hakemlere, oyunculara, taraftarlara küfür eden ırkçı emre, melo, volkan demirel gereken cezaları almazken caner erkin 6 maç ceza almış.fenerbahçeli taraftarlar, kalecinin kafasını yarar, galatasaraylı taraftarlar ise hakemlerin kafasını yarar blok kapatılır, ama beşiktaşlı taraftarların içinde olmadığı olaylarda beşiktaş, saha kapatma cezası alır.adaletse adalet herkese ama adalet söz konusu olunca adalet çoğunlukla beşiktaş üzerinde tecelli ediyor.karşı olduğumuz esas husus budur.umarım emsal karar olur diyen iyi niyetli taraftarlar da söz konusu ama bu ülke futbolunda kararlar günü birlik verilir.bu bugün itibariyle caner erkin'e uygulandı.

  esta noyan uyardı, melo twitter'dan ötürü 2 maç yemiş.
  melo'nun saha içi vukuatları çok daha fazlaydı.
 • yuh. idam etseydiniz bari. ulan boğaz kesme işareti yapan adama ceza verilmedi bu ülkede. altı üstü küfür etti diye adamın futbol hayatını bitirecekler neredeyse.
 • adaletin sadece mevzu bahis beşiktaş olunca uygulandığının resmi olan cezadır.
 • şenol güneş’e verilemeyen cezanın günahının çıkarılmasıdır.
 • bir galatasaray taraftarı olarak beni sorulara boğan cezadır;

  eğer kamera görüntüleri delil kabul edildi ise, şenol güneş neden ceza almadı?
  eğer hakem raporuna dayanıyorsa, hakem maç esnasında caner'i neden atmadı?

  aylar sonra edit'i: emre belözoğlu ceza almıyorsa bu çocuğa neden "milat" muamelesi yaptınız?
 • tff'nin ve kurullarının kimlerin maşası olduğunu gösteren diğer bir cezadır.

  şunu yapan adama ses çıkartmayanlar.

  futbol hayatı başladığınden beri küfür eden renkli camiaların futbolcularına ses çıkartmayanlar caner'i günah keçisi ilan ettiler.

  caner cezasını çeksin, ama aynı suçlardan neden sadece caner ceza çekiyor ? federasyondaki şerefsizlerden biri çıkıp onu anlatsın.