şükela:  tümü | bugün
  • atv’de ara haberleri sunacak olan sunucu.
  • atv ekranlarında hafta ici her gun 7-8.30 saatleri arasında kahvaltı haberlerini sunan genc ve basarılı medyatik kisilik.
  • sabah sabah, "boks dünyanın en gereksiz sporudur" diyerek beni benden almış medyatik kişilik.
  • haber sunma işine yorum katmaya çalışırken, en hafif tanımıyla zevzeklik yapan şahsiyet. partneri burçin şimşek'le birlikte günün ilk saatlerinde sinir zıplamasına yol açan kişi. ciddi bir olayı, mesela askeri bir harekatı duyuran haberi anons ederken takındığı çatık kaşlı, kararlı yüz ifadesi, 80 eşli bir mormon tarikatı liderine geçildiğinde, ne anlama geldiği belli olmayan sırıtmaya dönüşebiliyor. hatta partnerine, "e tabi bunlarda elektrik filan kullanılmıyor ya. ne yapsınlar günü belli faaliyetlerle dolduruyorlar" türünden espriler dahi yapabiliyor. kendisinin mümkünse, gece 3.00 haberlerine kaydırılmasını rica ediyoruz.
  • ekranda cok görünerek basarili algilanma yanilgisinin en güzel örneklerinden biri. haber sunmak namina tek yaptigi sey gazetelerden manset okumak. tabii bunu yapmak bir matah olmadigi icin illa da okudugu her mansetten sonra bir yorum yapma geregi hissediyor ve yaptigi gereksiz yorumlarla insanin tüylerini diken diken ediyor. bu yorumlarinda en cok kullandigi cümleler de "iste sözün bittigi yer" "iste bu da oldu bakalim daha neler gelecek basimiza" gibi beylik laflar zaten. televizyonun sesini kısıyorum, kafasini gazeteye dogru egdiginde tekrar aciyorum sesi. begenmiyorsan seyretme diyeni bozarim, benim evimden cikan kanallar arasinda sabahin 6.30'unda gazete mansetleri okunan tek kanal bu*.
  • show tv'nin sabah haberlerini sunuyor. sabahları ayılmakta zorluk çekiyorsam, sinirim yerinden oynasın da açılayım diye izliyorum kendisini. tam manasıyla, kemalist-ulusalcı kesimin düz adam profilidir.
  • panerai marka duvar saati boyutlarındaki kol saatini gözüme sokarcasına haber sunan arkadaş. saat de çakmadır muhtemelen. ya da 12-13 bin liraya saat alacak kadar zengin. kim bilir...
  • hemen her haberin ardından yaptığı uzun ve bayık yorumlardan bir an önce kurtulması gereken spiker. cümlenin başı var, sonu yok.
  • bu sabah mükemmel bir yorum yapmıştır.

" değil obama, amerika'ya recep tayyip erdoğan başkan olsa israil'le ilişkileri değişmez. "
  • haftasonu olan öğrenci olaylarında "polisimizin" uyguladığı şiddetle ilgili haberden sonra yunanistan'daki öğrenci olayları ekrana gelmiş ve görüntülerde polisin müdahale etmediği görülmüş,bunun üzerine "gördüğünüz gibi yunanistan'da demokrasi diye bir şey yok.ileri demokrasilerde polis öyle uzaktan durup izlemez,öğrencinin ağzını burnunu kırar,yunan polisi bu işi bilmiyor." diyerek gayet yerinde bir yorum yapmış güzel insan.