şükela:  tümü | bugün
 • youtube'daki neysene kanalında pek sevdiğimiz caner özyurtlu'nun yapmaya başladığı yeni program. ilk bölümünü az evvel izledim çok başarılı olmuş. ilk bölümün mesut süre ile olması çok mantıklı tabii fakat belli ki caner başka konuklarla da aynı uyumu sağlayacak veya aynı ayarda programlar yapacak. çünkü adamın zaten sakinliği, tavrı ve söyledikleri aşırı eğlenceli. özellikle son kısımda coşup saydırdığı tüm değerlere ben de aynen katılıyorum*. deniz alnıtemiz ile beraber ülkedeki en underrated adamlardan biri olduğunu düşündüğüm (ki burda sadece komiklik ya da mizahtan bahsetmiyorum. adamın esas olayı zaten bunlar değil tabii ki acayip bir korku filmi sevgisi ve asla hakettiği övgüyü alamadığını düşündüğüm bir yönetmenlik geçmişi falan var kendisinin) caner özyurtlu umarım bu proje ile hepimizin nefes almasına yol açan şimdilik özgür platformda yani youtube'da hakettiği kitleye ulaşacak. takipçisiyiz efenim.
 • (bkz: reklamlar bitti)

  yayınımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
 • sanırım caner özyurtlu'nun meşhur para atma şakası yaptığı bıyıklı abinin de konuk olacağı program.efsane olacak gibi.
 • youtube'da sınav filminden simasını tanıyınca bir tıklayayım dedim. muhabbetinin hastası oldum. tüm bölümleri izledim. mesut süre ile yaptıkları ofansif mizah muhabbeti bir numara zaten ve aynen televizyon mu kaldı ya. mis gibi program.
 • gizli bir caner özyurtlu takipçisi olarak izlediğim youtube programı.
  devamının gelmesi lazım. bırakmaması lazım.
  youtube çöplüğü içinde gerçekten izlenesi/dinlenesi programlar şart.

  burada biraz samimiyet kasıcam;
  canerciğim bir 86 doğumlu olarak seni çok ama çok iyi anlıyorum. ziktir et milleti, sen devam et. bunların çoğu çaydanlığı bilmez zaten.
 • uraz kaygılaroğlu, kaan yıldırım ve para atmaca’daki amcanın olduğu bölümleri izledim. güzel kanal olmuş. caner özyurtlu zaten şahsına münhasır bir kişilik o nedenle muhabbet de sıradan youtube kanalı programları gibi olmamış. uraz’lı bölüm ayrı güzeldi. bir ulan istanbul sever olarak kaan yıldırım ile bir arada görmeyi de sevdim, muhabbetleri sardı. ya uraz gibi enerjisi yüksek insanlarla ya da kaan gibi yakın olduğu, birlikte çalıştığı insanlarla yapsın bana kalırsa. keyifli olmuş.

  edit: mesut süre’li bölüm şahane. sessiz kahkaha atmaktan diyaframım kasıldı. sabırsızlıkla yeni bölümleri beklemedeyiz.
 • caner özyurtlu’nun konuklarının içinden geçtiği program.
  mesut süre ile yaptığı sohbeti 4-5 (belki fazla) kez izledim. her seferinde ayrı bir tat yakalıyorum. kesinlikle rakıyla tüketilmeli.
  en çok da caner özyurtlu eğleniyor (ve tabii telefonlarıyla oynayıp, aralarda kahkahalarını duyduğumuz birkaç kişi).
  yeni pignonlar için gün sayıyorum.
 • kendisini severek takip ediyorum, logar kapağa diyen adamlardan biriyim.bilsin istedim.
 • bu stüdyo neden bu kadar karanlık derken programın adının loş şohbet olduğunu fark ettim. çekim yapmıyorlarcasına bir muhabbet oluşmuş konuklarla. izlemesi keyifli. gereksiz bir komik olmalıyız çabası yok. konukları sahte sahte övmüyor güzel sorular soruyor caner. organik olmuş yani sevdim.