şükela:  tümü | bugün soru sor
  • youtube'daki neysene kanalında pek sevdiğimiz caner özyurtlu'nun yapmaya başladığı yeni program. ilk bölümünü az evvel izledim çok başarılı olmuş. ilk bölümün mesut süre ile olması çok mantıklı tabii fakat belli ki caner başka konuklarla da aynı uyumu sağlayacak veya aynı ayarda programlar yapacak. çünkü adamın zaten sakinliği, tavrı ve söyledikleri aşırı eğlenceli. özellikle son kısımda coşup saydırdığı tüm değerlere ben de aynen katılıyorum*. deniz alnıtemiz ile beraber ülkedeki en underrated adamlardan biri olduğunu düşündüğüm (ki burda sadece komiklik ya da mizahtan bahsetmiyorum. adamın esas olayı zaten bunlar değil tabii ki acayip bir korku filmi sevgisi ve asla hakettiği övgüyü alamadığını düşündüğüm bir yönetmenlik geçmişi falan var kendisinin) caner özyurtlu umarım bu proje ile hepimizin nefes almasına yol açan şimdilik özgür platformda yani youtube'da hakettiği kitleye ulaşacak. takipçisiyiz efenim.
  • (bkz: reklamlar bitti)

yayınımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
  • kahkahalar havada uçuşurken caner özyurtlu'nun bir sorusuyla ortam bir anda buz kesebiliyor. çok garip bir halet-i ruhiyesi var programın. bence youtube'daki en iyi türkçe şey olmaya aday. aha bu da link şeysi
  • az once ilk bolumunu izledim ama videonun basinda kendisinin soyledigi gibi mesut süre icin degildi. onu zaten biliyorum artik ama bu adami yillar boyunca bircok yerde gormeme ragmen hic tanimiyorum. zamani gelmisti.
    mis gibi icerik olmus. ozellikle son 5 dakikasinda asiri eglendim. umarim gelecek bolumlerde de yine boyle keyifli sohbetler izleriz.
  • sanırım caner özyurtlu'nun meşhur para atma şakası yaptığı bıyıklı abinin de konuk olacağı program.efsane olacak gibi.
  • youtube'da sınav filminden simasını tanıyınca bir tıklayayım dedim. muhabbetinin hastası oldum. tüm bölümleri izledim. mesut süre ile yaptıkları ofansif mizah muhabbeti bir numara zaten ve aynen televizyon mu kaldı ya. mis gibi program.