şükela:  tümü | bugün
  • habertürk'de eylül ayında gerçekleşecek büyük maç. fatih altaylı da moderatör olacakmış. belki murat bardakçı da olur. kim bilir ?

editting : fatih altaylı bloomberg tv'de anlattı. bir aksilik çıkmazsa bu tarihi maç eylülde habertürk'de. çerezimizi ve biramızı aldık bekliyoruz.
  • fatih altaylı'ya yakıştıramadığım program.

ne işin var bunlarla, ne güzel celal şengör, ilber ortaylı ile yapıyordun.
  • yapilirsa canerin rezil rusva olacagi bir tartisma olacaktir.cubbeli ebu bekir sifil'e benzemez caneri gomer gecer.
    canerin bu tartismaya cikmaya macasinin yiyecegini zannetmiyorum.
  • caner taslaman kendini bitirecektir. cübbeli evire çevire döver diyorum. her konuda kuran ve hadislerle gelir. kitabına yazarına, rivayet edenlere kadar bilgi verir. aradığınızda bulursunuz. caner bey, rakibiniz çok tehlikeli ve eğer müslümansanız karşı koyamayacağınız kadar bilgiye sahip bir adamla tartışacaksınız. cübbeli ahmet seni de tanıyoruz az çok, sen kendini benden iyi bilirsin. çocukları karşına alıp artislik yapma oralarda.

edit: bazı arkadaşlarımız bir tarafından uydurarak mürid ilan etmişler. azıcık bakın diyorum. araştırmak ne ayıp, ne günah. siz nereye mensup olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz. yıllardan beri her yorumumda agnostik olduğumu belirtmeye çalışıyorum. senin gibi düşünmek zorunda değilim. azıcık iq topla öyle gel. belki tartışabilme şansımız olur.

edit: 3 yazar leyla olmuş, küfür ve hakaret etmeyihiz, bilgilerinizi en saf ve gerçek şekillerde ifade etmeye çalışınız. pkk, ışid, fetö diye yardıranlara bakmayınız. kendi fikirlerinizi olabildiğince temiz şekilde ifade etmeye çalışınız. neler yazıldı da men edilmedi. neler yazıldı da bam güm sınırdışı edildi?

edit 2: caner taslaman bey henüz ne yaptığından emin değil sanırsam. türkiyenin reformist'i yaşar nuri öztürk'tür. geleneksel ve tasavvuf yolunda ilerleyen ise ahmet mahmut ünlü'dür. biz naçizane agnostik ve özgürlükleri savunan insanlar geri kaldık, başarılı olamadık. cübbeli ahmet için vehhabi diyenler var lan (adam türk-horasan-nakşi geleneğinden feyz alıyor ve tasavvuf diyor. vehhabi veya selefiyii nerede buldunuz onu bir açıklayınız.)

cübbeliyiyi sevmiyor olmam onun hakkında yalan söylememi gerektirmez. şimdi favlarınızı alıp gidebilirsiniz.
  • din böyle maçlı, kapışmalı bir şey zaten.
  • caner taslaman hacı, hoca, şeyh, türbe ve tasavvufi motiflerden girerse biraz şansı olabilir zira cübbelişin islam diye anlattığı tarikat dininin kuranla bir ilgisi yok.

ha cübbeliş de hadis inkarcılığı konusunda mantıklı açıklamalar yapar, e edepsizliği de iyi becerir malum taarruza geçer falan. en nihayetinde edep ve ilimden yoksun olacak bu tartışma "ahaha cübbeli nasıl da bastırdı" kepazeliğine dönecek.

dinin eline düştüğü adamlara bak, yazık.
  • ikisi tek olsun karşısına celal şengör veya ilber ortaylı çıksın, ikisi de ustuste konup paket olurlar.
  • (bkz: elon musk-mark zuckerberg kavgası)

neye niyet neye kısmet.
  • caner taslaman kendini bitirecekmiş. hahahahhaha cübbeli evire çevire dövermiş hahahhahahah.

caner abi şuradan yürüse zaten fatality yapar.

cübbeli denen boş insan, fanlarına biz ne dersek inanın, siz anlamazsınız, boşverin kaynağı diyen bi zat. okuma yazması olmayan insanları etkileyebilir ancak.

ekşi sözlükte bile müritlerinin olması üzüntü verici.
  • elon musk vs cübbeli ahmet hoca tartışması las vegas kervan otelde ocak ayında olacak. ben onu bekliyorum asıl.