şükela:  tümü | bugün
 • cern deneyidir. taslaman ve şengör çarpıştırılarak ortaya çok büyük bir enerji çıkması beklenmektedir. belki bir milyon kırat.
 • celal şengör ün her halukarda üstün çıkacağı buluşmadır.ama biliim anlamayan adamlar bilimsel konuşmadan da anlamadıklarından,haliyle alt edildiklerini de anlayamazlar.
 • celal şengör'ün kaba softa ham yobazlığı ve caner taslaman'ın kaçamak cevapları eşliğinde geçecek buluşmadır.

  bol kavga gürültü olur. izlemeye değmez.
 • kıyasıya olacağını düşündüğüm bir versus.
  insana çok şey katabilir bu ikisinin tartışması..sonuçta caner hoca inancını rasyonel olmasa da felsefi bir zemine oturtabilmiş bir kişidir.her ne kadar hala modern fizikten dem vurup "işte sana allahın kanıtı" diyor ama inancının asıl temeli bu değildir.
  felsefi zemin ne kadar kaygan ve inanç konusunda oldukça esnek ve gevşek olsa da fikirleri kayda değerdir.
  birinin diğerine sunduğu fikri diğerinin yorumlaması ise öğretici ve düşündürücü bir sohbet olacaktır.mantık abidesi ve metodoloji üstadı celal hoca ateizmi temsil edeceği için tadından yenmez.
 • celal şengör'ün taslaman'la top gibi oynayacağı karşılaşma olur. şu muhafzakar camiadan bir tane düzgün donanımlı adam çıkmayacak mı yahu? taslaman nedir? *
 • en az 5 reytinginin olacağı programdır. fatih altaylı filan sunsun. hatta sms'le oylansın filan. son 15 dakikada sonuçlar açıklansın. habertürk'ün kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum bu fikre.*
 • geyik mi yoksa gerçekten olacak mı? hayır olacaksa birisi allah rızası için tarih-saat versin. bir de kanal tabi... olmuyorsa da keşke olsa, kampanya falan mı başlatsak?
 • gerçekleştiği taktirde celal şengör'ün sırasıyla şu şekilde ezip geçeceği münazaradır.
  https://youtu.be/v_mpubezock

  şakası bir kenara caner taslaman kendisine gerçekten bir kitle toplamış gibi gözüküyor. kuran ve islam'ın evrim teorisine karşı çıkmadığını aksine bunların yazıldığında dair çok fantastik iddiaları var. iddia çünkü bu söylediklerinin ne bilimde ne de islam'da karşılığı var. bunları kendi argümanlarıyla dövmek çok eğlenceli. şu üzerinde durduğumuz yer kürede yaşayan 1.5 milyar civarı müslümandan ve bunca ülkeden kaçına evrim ve islam çelişmez derseniz kabullenir. bu kadar insan yanlış biliyor da siz mi doğrusunu biliyorsunuz. ahahaha çok eğlenceli lan. koca ümmetten toplasan 5 adam çıkmaz bu konuları savunan. adam zaten onun ekmeğini yiyor. felsefik olarak ıspatlıyormuş. o benim sol taşağımı ıspatlasın felsefik. adam birisinin ata binip uzay zamanı bükerek cennete çıktığına, ayı ikiye yardığına ve kalbinin sökülüp temizlendiğine filan inanıyor. evrim bunların yanında devede kulak kalır.
 • böyle bir buluşma çok ses getirir. zevkle de izlenir.
 • şakaysa komik değil ciddiyse çok komik bir karşılaştırma. amerikan ve rusya bilimler akademisi üyesi, türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük bilim adamı, iyi denilebilecek bir kariyere sahip, adnan oktar'ın eski askeri olan bir felsefeciyi genel anlamda ağır hoplatır. haa olayı yaratılış ve evrim kuramına indirgersek; caner taslaman sunduğu her hipotezin ucu acıktır ve her seferinde" bu benim düşüncelerimdir" diyerek iddiadan biraz kaçınır ve yanında sağlam adam varsa (mesela ergi deniz özsoy ) fazla esip gürlemez, vites düşürür. celal şengör'ünde tabiki kötü huyları var. aşırı asker sevgisi, darbe'yi aklama çabası, kenan paşa hayranlıı vb..neyse

  mortal kombat formatlı sonuç; celal brutality yapar.