1. a dan z'ye * de rastladığım ve kaset çıkardığını gördüğüm, felaket sesli yalan insan. bu arada başka bir programda rastlamadığıma hiç şaşırmadığım insan.
  2. seyrettigim onca aydinli seda sayanli artolu tirtolu sabah sovuna ragmen izdirabi nedir tam anlayamadigim kisi. evleniyorsun da bana mi evleniyorsun, zaten astimmissin sabah 8 gece 2 studyo studyo geziyorsun, daha gerdege giremeden geberip gidecen o olacak..
    ha diyorsan ki ben o kunil siir kasedimle voliyi vurmak, sonra da sponsor destekli sahane bir evlilikle muradima ermek istiyorum oyle de, kartlari acik oyna bagrima basayim seni hatta 3-5 kasedini cdni alayim hem de bandrollusunden.
  3. içinde

"sana el diğemem
    hatta canımsın"

mısraları geçen dokunaklı şiirin sahibi..
  4. bir gün televizyonda kanalları dolaşırken rastladığım şahsiyet. kendisi bir magazin programına konu olmuş, bar vb. bir eğlence merkezinden çıkarken araba ile geçen bir grup genç kendisine tezahürat şeklinde "zavallı caneeer, zavallı caneeer..." şeklinde laf atmıştı. akabinde bu caner adlı şahsiyet çılgına dönüp arabayı kovalamış havaya tekmeler falan savurmuştu.

sonrasında bir soru belirdi kafamda, insanların yanından geçerken tanıyabileceği kadar meşhur ama dalga geçecek kadar zavallı* bir insan kim olabilirdi? a. tiyatro sanatçısı b. ressam c. garo mafyan d. hiçbiri...
  5. canlı yayında kafasında bardak kıran şahıs..
  6. bugun gulben ergen ın programına katılan, tülinle sebebini bilmedigim bir kavgaya tutusan insan. kafasında bardak kırmaktan ote, gozlerindeki o boş bakıs benı fazlasıyla ürküttü. ciddi anlamda psikolojik sorunları olduguna inandim. bi yandan da elimde olmadan bu arkadasın fazlasıyla reklamlara inandıgı geldi aklıma. hobby jöle kontrol sende sloganına fazlasıyla inanmıs, jöleli kafasında kiremit kıran arkadasın gazına gelip benimde kafam jöleli bende kırarım uleeen nidalarıyla tuttugu bardagı hic dusunmeden kafasına gecirmistir *.
  7. gülben ergen'in canlı yayın programında, bardak kırma hareketinden önce, ağzını açıp, dilini dişlerinin arasında ters çevirmesiyle (ne yapsam anlatamıyorum o eşsiz hareketi) ve akabinde o delici bakışları ile önce bizi yardı, sonra bardağı. nato kafa nato mermer bir insanmış ki tek çizik yoktu kafasında.
  8. ilk başlarda kendisinin reyting uğruna aşıkım nidaları attığını düşünmüştüm. taa ki o gün gülben ergen in şovumsusunda yaptığı şova kadar. televizyondan görebildiğim ve arka arkaya yavaş çekimde verilmesi sayesinde iyicene inceleyebildiğim kadarıyla bu arkadaşın ciddi psikolojik yardıma ihtiyacı var. çünkü saplantılı bir kişilik haline gelmiş. çıkmış bir yarışmaya katılmış ve tülin isimli şahıs saplantısı olmuş. hayır adam gerçekten rol yapmıyor. gerçekten tülin'i seviyor. uğruna kafasında bardak parçalıyor. onu sakinleştirmeye gelen adama gerçekten boş gözlerle bakıyor dilini ısırıyor vs. vs. tıbben incelenmesi gerek diyorum ve yakın zamanda derdine derman bulmasını temenni ediyorum.
  9. surekli televizyonda gormekten biktigim insan. o dil ters cevrilmekle kalmasin, bogaza kadar insin nefessiz biraksin istiyorum.

caner toygar hakkında bilgi verin