şükela:  tümü | bugün
 • bir dönem kuyumculuk işine de bulaşmış,popüler olma meraklısı onkoloji profesörü.tam adı veliddin canfeza sezgin'dir.doktorluğu hakkında birşeyler söyleyemem ama ticari zekası fena değildir.
 • muayene etmeden önce kapıdaki yardımcısına ödeme yaptığınız doktor. şimdi bu adam profesör olmuş, gitmiş mahalledeki aktardan ders almış, bildiği terimlerle süslemiş, sana "kendi ürettiği" şeyleri satıyor. ilaç satan doktor yani. bana göre aktardan tek farkı, sana vereceği otun çöpün kullandığın ilaçla etkileşimi olur mu, onu bilir. yoksa ilaçsız kanser tedavisiymiş, bilmem neymiş! son bir umut sarılınıyor işte.
 • 04.08.2017 cnn gündem özel programına konuk kişi. konu beslenme, gdolar. beyefendi hükümetin ekonomi politikasının harika olmasından bahsediyor. tarım politikamız da harikaymış. ülkemizin bereketli topraklarında yetişen her ürünü vatandaş tüketebiliyormuş. dışa bağımlı tarım ve hayvancılık politikasını anlatmaya çalışmayacağım ben. ayrıca kendisi pek tabii tüketiyor olabilir tüm organik besinlerden. harika ekonomi politikamızla ülkem vatandaşı haftada 2 gün kırmızı et tüketiyor falan sanmaktalar sanırım.
  dört kişilik ailenin açlık sınırı 1.508 tl
  yoksulluk sınırı 4.913 tl
  asgari ücret 1.404.06
  konu bilimken konu bilim kalabilse keşke.
  programı sonuna kadar izleyemedim. umarım konu almanya bizi kıskanıyora kadar varmamıştır.
 • birazdan yaşasın recep tayyip erdoğan diye bağırmasını beklediğim her kelimenin sonuna allaha şükür ekleyen onkoloji uzmanı. (gündem özelde eski bir programın tekrarında izliyorum)
 • tartışmanın konusu hükümetin tarım hayvancılık politikaları değilken konuyu ne ara oraya getirdiğini anlayamadığım kişi. daha da anlayamadığım konu ise başarısız gıda politikaları yüzünden kırmızı etin kilosu 50-70 tl, kuruyemişin kilosu 50-60 tl olmuşken siyasi iktidarı sosyal devlet ve başarılı bulmasıydı. tok açın halinden anlamaz derler ya aynı o hesap işte.

  ülkemizde bu gerçekleri kendisi gib kişilerin yüzüne söyleyecek moderatör olmaması da büyük acıdır.