şükela:  tümü | bugün
 • bir dönem kuyumculuk işine de bulaşmış,popüler olma meraklısı onkoloji profesörü.tam adı veliddin canfeza sezgin'dir.doktorluğu hakkında birşeyler söyleyemem ama ticari zekası fena değildir.
 • muayene etmeden önce kapıdaki yardımcısına ödeme yaptığınız doktor. şimdi bu adam profesör olmuş, gitmiş mahalledeki aktardan ders almış, bildiği terimlerle süslemiş, sana "kendi ürettiği" şeyleri satıyor. ilaç satan doktor yani. bana göre aktardan tek farkı, sana vereceği otun çöpün kullandığın ilaçla etkileşimi olur mu, onu bilir. yoksa ilaçsız kanser tedavisiymiş, bilmem neymiş! son bir umut sarılınıyor işte.
 • 04.08.2017 cnn gündem özel programına konuk kişi. konu beslenme, gdolar. beyefendi hükümetin ekonomi politikasının harika olmasından bahsediyor. tarım politikamız da harikaymış. ülkemizin bereketli topraklarında yetişen her ürünü vatandaş tüketebiliyormuş. dışa bağımlı tarım ve hayvancılık politikasını anlatmaya çalışmayacağım ben. ayrıca kendisi pek tabii tüketiyor olabilir tüm organik besinlerden. harika ekonomi politikamızla ülkem vatandaşı haftada 2 gün kırmızı et tüketiyor falan sanmaktalar sanırım.
  dört kişilik ailenin açlık sınırı 1.508 tl
  yoksulluk sınırı 4.913 tl
  asgari ücret 1.404.06
  konu bilimken konu bilim kalabilse keşke.
  programı sonuna kadar izleyemedim. umarım konu almanya bizi kıskanıyora kadar varmamıştır.