• muayene etmeden önce kapıdaki yardımcısına ödeme yaptığınız doktor. şimdi bu adam profesör olmuş, gitmiş mahalledeki aktardan ders almış, bildiği terimlerle süslemiş, sana "kendi ürettiği" şeyleri satıyor. ilaç satan doktor yani. bana göre aktardan tek farkı, sana vereceği otun çöpün kullandığın ilaçla etkileşimi olur mu, onu bilir. yoksa ilaçsız kanser tedavisiymiş, bilmem neymiş! son bir umut sarılınıyor işte.
  • bir bilimadamından daha çok tüccar anlayışındadır.şimdi yandaş kanallarda da yer buldu, paraya para demez artık.akp ve ekonomik politikalarına yalakalik yapıp; kitaplarını ve tedavisini pazarlıyor tv ekranlarında.
  • zamanında kanser olan babamı akciğerindeki acayip miktarda su birikmesi ile yarı yolda bırakan gece gece aklıma düşen doktorumsu. hakkımız geçtiyse ki geçti (el altından alınan paralar) haram olsun.
  • bir gün denk gelir de burayı okuyan olursa, bu adam bilimsellikten uzak çok büyük bir dolandırıcı ve hırsızdır. sakın araştırmayın bile. kendisi programlarda yalan istatistikler ve hiçbir bilimsel makalede olmayan veriler ile olayları abartıp, en sonunda biz böyle yaptık biz şöyle yaptık diye kendini pazarlıyor. her programda çelişik ifadeler kullanıyor. bu adamdan umut bulmak hem vakit hem de para kaybıdır kendisinin diploması vardır fakat kesinlikle içinde en küçük doktor şahsiyeti yoktur.
  • özel muayenehanesinde albumin takviye etmeden parasentez yaptığını duyduğum. neymiş? hasta talep etmişmiş. hasta beni vur dese vuracak mısınız? ama nasıl olsa başta imzalattığınız kağıtlarda hasta her şeyi kabul ediyor, sizi mahkemeye veremiyor. size de çaresiz hastaları "yolmak" kalıyor.
  • ekşisözlük'te reklamlarını gördüm. hiç tanımıyorum kendisini. belki de işinde iyidir bilemem fakat son derece güven vermeyen bir siması var. allah muhtaç etmesin.
  • her an mevlit okumaya başlayacakmış gibi bir hali var. o nasıl ses tonu, tonlama.
  • 04.08.2017 cnn gündem özel programına konuk kişi. konu beslenme, gdolar. beyefendi hükümetin ekonomi politikasının harika olmasından bahsediyor. tarım politikamız da harikaymış. ülkemizin bereketli topraklarında yetişen her ürünü vatandaş tüketebiliyormuş. dışa bağımlı tarım ve hayvancılık politikasını anlatmaya çalışmayacağım ben. ayrıca kendisi pek tabii tüketiyor olabilir tüm organik besinlerden. harika ekonomi politikamızla ülkem vatandaşı haftada 2 gün kırmızı et tüketiyor falan sanmaktalar sanırım.
    dört kişilik ailenin açlık sınırı 1.508 tl
    yoksulluk sınırı 4.913 tl
    asgari ücret 1.404.06
    konu bilimken konu bilim kalabilse keşke.
    programı sonuna kadar izleyemedim. umarım konu almanya bizi kıskanıyora kadar varmamıştır.
  • tartışmanın konusu hükümetin tarım hayvancılık politikaları değilken konuyu ne ara oraya getirdiğini anlayamadığım kişi. daha da anlayamadığım konu ise başarısız gıda politikaları yüzünden kırmızı etin kilosu 50-70 tl, kuruyemişin kilosu 50-60 tl olmuşken siyasi iktidarı sosyal devlet ve başarılı bulmasıydı. tok açın halinden anlamaz derler ya aynı o hesap işte.

ülkemizde bu gerçekleri kendisi gib kişilerin yüzüne söyleyecek moderatör olmaması da büyük acıdır.
  • homeopati'nin bilimsel olduğunu (!) düşünüyor.
hesabın var mı? giriş yap