şükela:  tümü | bugün
  • canik tp9'un subcompact modeli.

piyasaya ne zaman çıkar, adı böyle mi kalır, fiyatı ne olur bilmiyorum. kolay taşınan, kolay saklanan polimer gövdeli, yerli üretim tabanca arayanları mutlu eder gibi geliyor.

not: ayrıntılar belli olunca entry güncellenecektir.
  • canik 55 tp9 sf elite modeli elimde mevcut ama henüz atış yapmadım. yabancı youtube kanallarında epeyce denenmiş ve testten geçmiş ve kısıtlı ingilizcemle beğenildiğini anladığım silah.
    atış yaptıktan sonra editlerim derdim ama pek otorite sayılmam o yüzden atış sonrası için yazmamın çok anlamı yok.
  • canik'in son çıkan silahı ve aynı zamanda ilk sub compact sınıfı silahı. samsun'da tanıtımi yapılmış, göze hoş gözükmekte. en büyük özelliği hafif ve küçük olması ki bu sayede taşıması kolay olacak.
    glock almayı düşünen ben için acaba tp9 sub elit'e mi rotayı cevireyim diye düşünüyorum, kararsızım. maalesef ülkemizde yabancı silahlar değerinin beş katı fiyatına satıldığı için insan aptal yerine koyulmaktan hoşlanmıyor. öncesinde bir denemek gerek ama silah çok yeni olduğu için nerede bulunur, nasıl denenir bilgim yok. glock 19 'a iyi bir rakip bence ama bu tamamem benim gözlemim.
    bilgisi/tecrübesi olan aktarırsa sevinirim