*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 9 ocakta piyasaya sürülen yarı otomatik tabanca. siyah ve tungsten olarak iki modeli var. sf modelinin compact versiyonu. elim gidiyor alayım diye ama beleşe beta işi yapacağız gibime geliyor. olmadı bir stoegerde alınabilir.
 • walther nasılsa patent davası açmıyor diye ne var ne yok klonlayan firmanın bir diğer ürünü.

  yakında pps'i bile görürüz herhalde.
 • p99'u temel alan tp9 ailesinin en guncel ve ebat olarak ufak modelidir. geri donuslerin olumlu olmasini goz onune alirsak rafine bir model diyebiliriz.
  amerika'da bizimkilerin yilda attigi mermiyi gunluk atan adamlar glockla kiyaslamaktadirlar ki glockla kiyaslanacak noktaya gelebilmek bile yerli bir firma icin basaridir.

  edit: buradan bozmayayım diye özelden yazdım ama msj alımını kapatmış yerli hickok... ppq hangi silahın revize edilmiş versiyonudur diye soracaktım ama olmadı. ayrıca temel almak demek klonlamak değildir, canik artık bu platformda kendi yolunu çizmiştir.
 • sponsorlu youtuber arkadaslarin abarttigi kadar olmasada fena degil. glockun hafifi dersin bakinca. ha neyden feragat edildi de daha hafif yapanlara sormak lazim. ıkinci silah olmak icin iyi. abd de cok uygun oldugu icin alicisi cok. o fiyattaki tum rakiplerinden iyi. ama glock alacak parasi olan adam aa ucuz bu aynisi alim ben bunu demez. b segment araba gibi bisey digerleri kadar hizli gidebiliyor ama hala b.

  kesinlikle ikinci bir tabancam olacaksa alacagim alettir o ayri.
 • abd'de 350-400 dolar civarinda satilirken turkiye'de 3.000-3.300 tl (guncel kurla 850 dolar) civarinda satilmaktadir. hadi vergisi filani abd'den yuksek ulkeyiz diyelim, oradaki pazar daha buyuk rekabet cok diyelim ona da eyvallah ama elin amerikalisina verdigin fiyatın 2 katına kendi ulkenin vatandaşına silah satmak nasil bir aymazliktir? mumkun olsa samsun'da uretilen silahi abd distribütöründen alacağım ama o da imkansız.
 • abd'de yılın silahı seçildikten sonra filipinler'e 5 milyon dolarlık 10 bin adet satıldı an itibariyle. hayırlı olsun.
 • klonlanan model p99 değil ppq'dur.

  p99 klonu olan tp9'dur.