• medeniyet ne kadar da zor sevgili sözlükçüler...

hiç unutmam bir gün italya milano kentinde affedersiniz armani'nin yeni sezon partisine katılmıştım pier silvio berlusconi ile... tabii ortam son derece şık kadınlar, şık erkekler vs... berlusconi ile fatoş terim hakkında konuşuyoruz. fatoşun mesnetsiz bir özgüveni olduğundan, balon olduğundan bahsettim. o sırada berlusconi'de bana "evet gönderilcek büyük ihtimal. performans iyi değil" dedi. gerçekten de 1,5 ay sonra gönderildi. bu konuyu kapattıktan sonra berlusconinin yanına iki kadın arkadaşı geldi. bu kadınlardan bir tanesi armani pazarlama ekibindeymiş. berlusconi şampanyasından bir yudum aldı ve aynen şöyle dedi "ya buradaki güzel kadınları görmekten canım seks yapmak istedi." armani pazarlama ekibinden olan kadın da "ya şuradaki bir mankeni görünce benim de canım çekti gerçekten." dedi. sonra berlusconi ile iki saniye süreyle bakıştılar ve gülüşmeler gülüşmeler gülüşmeler. sonra berlusconi sana mı gidelim bana mı gidelim dedi.

işte böylesi bir anı bir ekşi sözlük zirvesinde denemiş idim. aldığım tepki "ayyyyyyyy sapıkkkkkkkkkk" , "aahahahahahahhahahahg git aşağıda kerhane var." aldğım cevaplara bakar mısınız? medeniyet ne kadar zor birşey. fevkalade üzülüyorum. canı seks yapmak istediğinde bunu söyleyebilmek ve gerçekten de yapmaya çabalamak yerine ikinci sınıf tepkilerle yaşamı sürdürmek çok zor oluyor bazen. hayırlı kandiller. selam ve dua ile...