• diğerlerine göre biraz daha yerel selahattin özdemir de şarkıyı yorumlamıştır. ayrıca, youtube ve google aramalarında bergen'e ait sonuçlar bulunabilir, itibar etmeyiniz.
  • tüdanya'nın öyle bir canımdan deyişi vardır ki inandırıcılığı tavan yapar. aynı şekilde rahmetli atilla kaya'da "ömür" der, söz biter şarkı başlar, şarkı biter söz başlar. ayrıca yeni yetme sözüm ona şarkıcılar henüz keşfedip şarkıyı rezil etmedikleri için yalnızca orjinal versiyonları bulunur.

bu şarkıyı tamamlar mı bilmem ama polat alemdar da "ölüm, ölüm, dediğin nedir gülüm? ben senin için yaşamayı göze almışım" der.
  • tüdanya yorumu da çok güzel olan şarkı.
  • bugulu ekosuna kurban oldugumun nejat alp'ini nasil unuturuz. abimiz bu parcayi reenkarnasyona tabi tutandir.
  • arabeskin o çaresiz halinin en naif örneği. canımdan can iste, ömrümden ömür, nasıl bir teslimiyettir abi. ne çeşit bir aşk bu. çaresizliğin bu kadar beni tedirgin ediyor. hayır dinleyince de insan hak veriyor. ne yapalım dinlemeyelim mi yani. atilla kaya'sız bir ömür? yoo yoo. çok zor.
  • rahmetli atilla kayanın yorumladığı enfes parça..
    yalnız sabah sabah dinlemek tehlikeli mi oluyo ne?? böyle bir köşeye çekilip evin içinde viski ile oturma isteği kamçılıyor..
  • oha sözleri yazılmamış. hemen bu eksikliği kapatalım. çok severim.. tüdanya, atilla kaya, nejat alp gibi isimler seslendirmiştir ama ben tüdanya ablanınkine hastayım abi.

bir gönül nedir ki senin uğruna?
    canımdan can iste,ömrümden ömür
    yeter ki sev beni,anla hep böyle

dünyayı versem de senin için az,
    hiçbir şey aşkına bedel olamaz,
    sen böyle sevdikçe etmem itiraz,

sen verdin gönlüme mutluluğumu,
    sana borçluyum ben bu huzurumu,
    aşkınla anladım var olduğumu,
  • en efsane yorumu rahmetli atilla kaya'ya ait olan şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=w-s3iutyjc8

edit: söz konusu yorumun başlangıcındaki kanun taksimi bünyeyi şarkıya hazır eder; fitness öncesi beş dakika koşmak gibidir.
  • şakir askan - burhan bayar ortaklığının nadide parçalarındandır. atilla kaya falan hikayedir efendim, şarkı tüdanya'nın şarkısıdır. sadece yorum değil, altyapısı da piyanist şantör tayfanınkinden çok daha özenilmiş, hatta zamanının ötesindedir. albümün * yönetmeni de bir başka usta uğur bayar'dır.
  • tüdanya yorumu aşmıştır. ayrıca bazı kayıtlarda senin uğruna olarak da geçer. böyle sevgi, aşk gerçekte var mıdır sanmıyorum. ama dinlemesi çok güzel.

"aşkınla anladım varolduğumu
    canımdan can iste ömrümden ömür"
hesabın var mı? giriş yap