şükela:  tümü | bugün
  • bu adamın hani şu "sincabı çalıp kaçan kedi" başlığında yazdıklarını okudum. hemen hemen benzer şeyleri,"kedi sevmeme özgürlüğü" gibisinden aylarca öncesinden açtığım başlıkta yazdığım için,sevgili hümanist,kedi sever sözlükçü ahalisinden yemediğim hakaret kalmamıştı. kendisine mesaj atmak istedim ama mesajları kapalıydı,muhtemelen kediseverlerin lincine uğradı yazık adama.

şu "vegan,sosyalist sikimsonik kadın" başlığında yazdıklarının benzerini de defalarca kez yazdım.
    sevdim keratayı.
  • (bkz: #61338484) beni ciddiye alıp hakikaten çok ama çok sinirlenmesini çok doğal karsiladigim , kendisinden resmen tokat yemiş gibi hissettiğim güzel yazar, bir daha saçma sapan mesajlara ve internet yoluyla da olsa insanların kalbinin kırılmaması gerektiğini bana öğretmiş insan, ozrumu beyan ederim, yolu açık olsun ve dilerim hep güzel insanlarla karsilassin
  • chp'li gibi gözüken hdp'li amacı ittifaka zarar verip akp'nin kazanmasını isteyen bir troll.
  • insanlara troll yaftasını kolayca yapıştıran savunduğu chp'nin iyi parti ile ittifakta olduğundan bihaber varlık.adıma " iyi parti trollu engelle geç" diye entry girmiş. bu adam muhtemelen chp'li olmasına rağmen akp'lilerden çok iyi partililerle uğraşıyor, laf atıyor,ithamlarda bulunuyor.iyi parti allerjisi var adamda gelene geçene iyi parti trolü diyor. tam ergen.