şükela:  tümü | bugün soru sor
  • google ve yandex haritalarda yeri yanlış görünen merkez. google ve yandex anayasa parkının karşısındaki ptt çankaya şubesini gösteriyor. aslında ptt tunus caddesi şubesi ile aynı binadalar. bing haritası yerini doğru olarak gösteriyor. navigasyonlarda yerini bulamıyorsanız ptt tunus şubesi şeklinde arama yapın.

    postanız size teslim edilememişse ve gönderi takibinde çankaya pdm işyerinde bekliyor yazıyorsa buraya gidip elden teslim alacaksınız. her ne kadar ptt bürokrasisi canınızı sıksada çalışanlar da sıkıntı yok. gayet güzel ilgileniyorlar.

    edit: çok sonradan aklıma geldi. entriden anlaşılacağı üzere ilk olarak anayasa parkının karşısındaki çankaya şubesine gitmiştim çankaya pdm diye ve şubedekiler bile yerini bilmiyordu. biri diyor yenimahalle de değilmi (çankaya pdm!!) biri diyo yok taşınmadı mı orası diye. bulana kadar rahat iki saat yürümüştüm, yokuş aşağı yokuş yukarı.
  • hiçbir şekilde telefonu açmayan kurum. yurtdışından paket gelmiş dağıtıma çıkarmayın ben gelip alayım diyeceğim diyemedim.

    edit: telefonu açmadılar ama paket 3 saatte geldi. vay anasını sayın seyirciler.