• türk adaletine güvenen insanların yüzünü kara çıkarmayacak bir ceza olmasını diliyorum diyecem ama bi gülme geliyor...
  • en fazlasını hakediyor yavşak adi köpek.
  • çükünü kesip bi yerine sokmak?
    şaka lan şaka, kabahatler kanununun bilmem kaçıncı maddesine göre para cezası.
    sonra bu insan müsveddesi yine adres sormaya başlar.
  • cok hafif olmayacagini dusundugum cezadir. avukat arkadaslar daha iyi anlatsin ama burada sucun islenmesi var, yayinlama var, tekrari var, 18 yasindan kucuk cocuklara fiilin islenmesi var. bu is baya bir eder gibime geliyor.
  • gerçek adalet sistemi çükünü kesip egzozuna sokardı. en azından ehliyetinin iptal edilmesini isterdim ama bu tip insanlar toplu taşımada da rahat durmuyorlar. 12 ay ceza iyi olurdu. cezaevi iyi geliyor bunlara.
  • adamın karısını, kızını hatta aslan damadım diyen kayınpederini dahi ifşa etti bu sözlükteki bağzı mallar o yüzden kendisine verilecek cezadan daha büyüğünü ailesi yemiştir net.
  • bir iki ay yatıp çıkarsa düzelir. içerde ona gereken ayar yapılır kimsenin şüphesi olmasın.
  • korkarım ki sadece ''kınama'' cezası ile çıkar.
  • baklava çalsa hapse girerdi. sapiklik yaptigi icinen fazla nezarette falaka falan
hesabın var mı? giriş yap