şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle gençlere geçmiş olsun. eğer iddia ettikleri gibi sadece uzun saçından dolayı böyle bir muameleye maruz kalmışsa o polislerin allah belasını versin. zaten o valide biraz taşşak varsa o polisler yakın zamanda sınır bölgelerinden birine atanır yada fetöcü denilip siktir edilir. ancak ben olayın sadece uzun saçtan kaynaklandığını düşünmüyorum. açıklayayım.

çankırılıyım. her sene düzenli olarak tatillerde bayramlarda giderim. üniversitede okurken saçım uzun da gittim. köylerine, ilçelerine ve merkezine. evet insanlar istanbul'da olduğu kadar olağan karşılamıyor ama artık anadolu da eski anadolu değil. herkes herşeye alıştı. köyleri bile artık istanbul gibi.

işleri ilk başlatan polis ve genç arasında husumet vardı. yada polis ve vali de olabilir. polis de fırsatını bulunca intikam almak istedi. bilemiyorum altan.
  • eeee efendim. okul önlerinde uyuşturucu satanı vur öldür suçu bana at dersen, polislerde tuttuğunu döver uyuşturucu satıyordu der.

cumhurbaşkanına hakaret etti biz de dövdük nedir yahu!
    bu nasıl bir anlayıştır.
    işlerinden olduğu gibi aynı duruma maruz kalmalılar.
  • siddet goren gencler benim calisanimin arkadasi ve olay bir hafta kadar once oldu. kisaca genc bir sivil giyimli komiser gercekten de selim'in sacina laf soyleyip hakaret etmesiyle dayak yemesi ardindan da bu dort genci emniyete goturup bir bucuk saat ters kelepceli vaziyette yaklasik on kadar polis ile taninmayacak hale getirmis.

komiseri taniyanlar sıkıntılı bir kisi oldugunu soyluyorlar ve bu is çok karışacak. çankırı gibi bir yerde emniyet mudurlugu önünde bu sekilde bir protesto ve tepki simdiye kadar olmamisti ki bence az bile yapildi.
  • bunlara alışacaksınız. bunlar daha iyi günlerimiz. bence polisin s*kmediğine dua etsinler. her millet layık olduğu şekilde yönetilir.