şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: emiin emiin dararira)
    (bkz: dürüm koil)
    (bkz: ayspet)
    (bkz: sörç)
    (bkz: iiiyzi)
    (bkz: çikilop)
    (bkz: meme)

anahtar kelimeleriyle anlatabileceğim eğlenceli kişilik. severek izliyoruz.
  • dota oynamayı seven bir kitleye kendi çabasıyla competitive dota izlemeyi de sevdirmiş, takipçi sayıları günden güne büyüyen ve çok daha iyi yerleri hak eden iyi insanların takdire şayan çabalarının sonucu olarak ortaya çıkmış bir twitch kanalı.
    nevi şahsına münhasır naif ve efendi bir kardeşimizin kendi cast grubuyla gecesini gündüzüne katıp maç sunumları yaptığı bir twitch kanalından çeşitli şehirlerde buluşmalar yapan bir güruh çıkarmayı da başardıklarına şahit olmak beni çok duygulandırdı. bir çok oyuncu bu kanal sayesinde profosyonel turnuvaları türkçe takip edebiliyor.
    ayrıca caster'ın aylık subscribe ücretinden kendisine düşen pay ile hayvan barınakları için mama alacağının sözünü vermesiyle birlikte subscribe olduğum ilk ve tek twitch kanalı da yine burası. helali hoş olsun, çabaları sürsün. emin olsunlar ki türk dota severler için dota kadar önemliler. kendilerini bizzat dota oynarken tanıyor olmaktan onur duyduğum güzel insanları facebook üzerinden şuraya giderek takip edebilirsiniz. bu çabaları sürdükçe kanalı her ay düzenli olarak subscribe edeceğime dair de kendilerini temin ediyorum.
    ayrıca (bkz: canberk atasev)
    sen burayı bir gün okursun/saygı notu: canım kardeşim ben alelade bir dota oyuncusuyum ve buraya yazılanlar sadece benim değil eminim ki bir nesil dota oyuncusunun ortak duygularıdır. emin ol türk dotası sana çok şey borçlu. önünde saygıyla eğiliyorum.
  • uzun zamandır takip ettiğim, samimi bir doto casterı. böyle adamların desteklenmesi gerek.
  • her şeyden önce çok iyi bir insan olduğunu düşündüğüm dota sunucusu.

kendisi izleyicilerini özendirmemek amacıyla sigara içmeye çıkarken dahi "ben bir hava alıp geleyim" der. uzun süren yayınların arasında, yemek yerken insanların canı çeker mi acaba diye düşünüp açıksa kamerasını kapatır, mikrofonunu mute'lar. yayınlarında asla küfür etmez, küfür edilmesine de müsade etmez.

bu denli kibar ve alçak gönüllü çok insan yok. severek izliyorum.
  • kendisi iyi ama çevresi kötü. hele hele şu konuşması biraz bozuk olan eleman tam bir gereksiz özgüven ve boş konuşma abidesi.
  • maç sunumlarıyla önplana çıksada turnuva harici zamanlarda party oyun aratıyor
    oyunlarına deginmiyecegim eglence amaçlı okey masası muhabbeti
    maç sunumları ise yayıncının genel saglık sorunları ve uyku düzeni problemleri nedeniyle geç başlama, maçtan kopma ve temponun düşmesi seklinde geçiyor
    yayını degiştirip ingilizceye bi yayıncı açtıgınızda ölü maçın aslında karnaval havasında oldugunu farkediyorsunuz

elestirildigi zaman ise izlemeyin gibi bir tepkiyi sıklıkla belirtiyor çabuk alınıyor, sürekli pohpohlanmadıgı zaman performansı düşüyor

iyi tarafına degicek olursak ki savunanların da dayandıgı nokta tek türkçe yayıncı modunda devam etmesi bu durum belkide keliteyi düşüren tek etken aynı zamanda

umarım arkadaşlarıyla eglenen düz oyuncu havasından çıkıp profesyonellik katmaya karar verir, vermezse de tabi canı sagolsun eglenmesine baksın
  • özellikle büyük dota 2 turnuvalarında ingilizce yayınlara oldukça güzel bir alternatif olan, severek beğenerek izlediğim adanalı.