*

şükela:  tümü | bugün
  • psikopat troll hayal gücü sandınız değil mi ? değil malesef, çinde plastik kaplar içine konulan hayvanları anahtarlı olarak satıyorlarmış. ilgili haber :

http://www.hurriyet.com.tr/…et/17538287.asp?gid=381
  • sabah sabah sinirden elimi ayağımı titreten olay. hayır nasıl bir vicdandır ki bu, canlı hayvanları poşetin içine havasız, yiyeceksiz tıkabiliyorsun? alanın da satanın da.... sakin olayım diyorum ama olamıyorum.
  • bir de “eğer kimse almazsa, bu piyasa çöker” demişler. ulan millet yalvardı mı böyle sikim gibi yeni şeyler sürün piyasaya diye. gerçi maymun beyni falan da yiyo bunlar, olabilir.

şimdi ben bunların anasına halleniyorum, yeterli talep getirebilirsem hep beraber bi koşu gidip geliriz de mi canlar? dönüşte de hatıra niyetine bir ming xiho atarız plastik torbalarımıza?

edit: sen de hayvan yiyorsun, bu nasıl iş genco? diyenler lütfen maymun beyni yeme prosedürü için şuradan bi (bkz: #2988242)
  • sucuklu yumurtamı yedikten sonra, evden çıkmak üzere deri montumu giymiştim ki, tam da bu haberi gördüm çok sinirlendim. köpeğim de haberi görünce çok sinirlendi, havlamaya başladı. öğlen ocakbaşında arkadaşlara söyleyeyim, onlar da sinirlensin.

toplumsal mesaj verme çabam yok, ben de bazen ne yaptığımızı sorguluyorum. günde 1 saniye ayırıyorum bunun için. ve sen küçük adam şu andan itibaren ocakbaşındasın.
  • insanoğlu hayvanlara işkence konusunda sınırları zorluyor. bu kadar mı para hırsı olur, yeter ki para gelsin nasıl geldiği önemli değil.
    o iğrenç ürünleri satanları da alanları da allah'a havale ediyorum. gün gelir sizi de bir yerlerde oyuncak niyetine satarlar...

ayrıca dip not, kokoşların oyuncağı kürklerin üretimine, satışına, alımına da karşıyım. evet hayvanları seviyorum.
  • bıçakla kafa derisinin sıyırılıp iskelet suratlarına tekme atılmasını hakeden insan(?) davranışı.
  • uzakdoğuluların alışkanlık haline getirdiği, hayvanlara işkence yöntemlerinden biridir. gün geçmesin ki insanlıktan tiksindirecek bir olay yaşanmasın şu dünyada. ne aşağılık ne rezil canlı müsveddelerisiniz. japonya hayvanlara doğaya çektirdiklerinin bedelini ödemeye başladı, sanırım sırada çin de olacak. doğaya, doğaya ait canlılara saygısızlık en ağır cezalara çarptırılmalı. doğa kendi maddi kazançları uğruna herhangi bir canlıya en ufak acı çektirene bile kat kat fazlasını çektirsin. lanet olsun böyle insan'a, lanet olsun bu insanın kendine yüklediği anlamsız sıfatlara, kendini her şeyin sahibi sanmasına, sınırsızca tüketmeye hakkı olduğu düşüncesine... kendisine binbir türlü lanet olsun.
  • çin işkencesi'nden hayvanlar da nasibini almış oldu böylece!
  • geçmişini sinkaf ettiminin birileri tarafından üretilen, insanlığın yüz kızartıcı nanesi. bunu yapanı da, satanı da, alanı da...
    http://www.gazetesiz.com/…ar-yasaklansin-73319.html

edit: tas plak şu linki gönderdi. bu olayın yasa dışı olması için bir tane de siz doldurun.

edit 2: http://www.avaaz.org/…aux_vivants_en_chine/?caufybb
  • allah belanızı versin demek istediğim,hayvanlıktan beter durum.

(bkz: orospu çocuğu)