• evimize yaptırmaya karar verdiğimiz iç mekan malzemesi. toz halinde satılıyor, suyla karıştırılarak duvara tatbik ediliyor. antistatik, ses ve ısı yalıtımı normal boyalarda olmadığı kadar yüksek bir değerde. kumaş dokusu gibi oluyor duvar. bir torba ile 4-5 metrekare alan kaplanabiliyor ve torba fiyatı 45 lira.
  • şu ara torba fiyatı 32tl civarı, alıp, yapmayı düşünüyorum(her torba 5m^2 alanı kapabiliyor 2 ya da 3mm kalınlıkta uygulandığında).

ses ve ısı yalıtımını çok güzel yapıyor, bizzat uygulandığı bir yeri gördükten sonra karar verdim yapmaya.

bence bir diğer artısı da kiracılar giderken söküp, götürebiliyor bunu, gittiği yerde suyla karıştırıp, yeniden uygulayabiliyormuş, harika bence.

eksik olarak gördüğüm ise renk eksikliği, yeterince renk yok sanki, içine kuru boya atıp, sonucuna bakmak lazım.
  • az önce yapılırken görüp ustaya sorduğumda canlı sıva dedi m2 35tl dedi.
    ısı yalıtımı ses yalıtımı iyiymiş lakin ustalara güvenmeme prensibim olduğundan buraya yazıyorum yaptıranlar bir farklılık gördü mü ? ayrıca siyah ve tonlarında olan renkleri var mı ?
hesabın var mı? giriş yap