137 entry daha
  • izlemedim yayını şuan tek dileğim olayın yalan olması
  • adı sanı belli değil mi? belli! yok mu şu şerefsiz piçi sike sike gebertecekler bu ülkede, konya'da? yeter artık, hak hukuk adalet falan yok işte daha ne lazım bunu görmemiz için?
  • gelin beni gebertin diyor.
  • köpeğe tecavüz eden bu şahıs şu an serbest şekilde dolaşmaktadır. ortalığı ayağa kaldırmak için ne gerekiyor? gelip bize mi tecavüz etsin? çocuğunuza, komşunuza, ailenize falan mı tecavüz etmesi gerekiyor?
  • bu ülkenin kötülük eşiği, minnacık çocuklara tecavüz edildiği zaman ses çıkartılmadığında aşılmıştı.
  • entry'leri incelediğim kadarıyla suçunu inkar yoluna giden, ileri derecede sapkın bir ırz düşmanı. hiç değilse kastre edildikten sonra yıllarca hapislerde süründürülmeli. aslında hak ettiği şey komple imha edilmesi; çünkü gerçek adalet de bunu gerektirir.

bakın bu ülkede böyle bir problem var. birkaç yıl önce engelli kız ve ağabeyine tecavüz edenleri de serbest bırakmışlardı. http://www.milliyet.com.tr/…t-kaldi-gundem-1697792/
  • bi insanın köpeğe tecavüz edecek kadar nasıl bi yokluk yaşadığını hiç bir zaman anlamayacağım. videoyu izlemedim asla da izleyemem.

bıktım arık gerçekten bıktım daha ne kadar kötüye gidebiliriz ya. allahın belası. seni doğup büyüten ananın da allah belasını versin bin beter olun inş.

sürekli böyle haberleri okuyup normal düşünme yetimi kaybetmeye başladım. yakınımda olsa naparım. gider öldürür müyüm o adamı. öldürmesem bile nasıl zarar verebilirim. ailesine zarar vermeli miyim. çocuğu varsa onunla tehdit etmeli miyim. yakalayıp saklayıp günlerce gözü önünde sevdiklerini ailesi dövmeli miyim.

bunlar normalleri.

etik duygumu iyice kaybedeyim sabun yapmayı planlıyorum hepsinden.

kimliğiniz de açık açık belli oluyor artık. salak bi de videoya çekiyosun ya bu mudur olayın köpeğe tecavüz etmek. bununla mı övünüyosun. -karı bulamadım o kadar yokluktayım ki annem olsa ona da hallenirim öyle bi adamım ben. en önem verdiğim şey 3 dk lık zevk bunun için canlı cansız hiç umrumda değil sikimle düşünüyorum ben çünkü- dür bunun açıklaması.

yakalanır falan zaten de. imkan olursa deyin ki sen içerdeyken ailene bak napıyoruz diye. her gün bunu düşünmekten çizsin kafayı.

psikolojik şiddet konusunda bişeyler yapmamız lazım ceza destekleyici yöntem olarak.
  • ya kendimizi mi yakalım nasıl bir eylem yapalim, artık nasıl duyuralim sesimizi delircem! bu siyasiler napiyo acaba can tasimiyolar mi, o canlarin yerine kendilerini koymuyolar mi? ayaklarinn kesildiğini, kendilerine tecavüz edildiğini ve bunlar karşısında savunmasiz çaresiz olduklarını dusunmuyolar miii ???? empati lütfen empatiiii. bir de ağaç için ortalığı ayağa kaldıran zihniyet evet agac, doga, tabiat vs fazlasyla önemli fakat doğanın parçası bu güzel hayvanlar canlılar o doğadan da önemli degil mi nerde onca duyarlı insan? o güzel canlar hepsi melek onlara zarar veren ruh hastalarına çok ciddi hapis cezası verilmeli toplumda barindirilmamali aksi halde evet artık halk kessin cezalarını, meydanlarda linç edilsin ibreti alem için bakalım bidaha kirilasi o elleri hangi kopege kediyi uzaniyo.
  • herkesin görmesi gereken başlık (bkz: up)
  • neden konyada olmuş hiiç beklemezdim konyadan!!!!
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap