şükela:  tümü | bugün
 • konu hakkında insan "yok denecek kadar az, az denecek kadar hiç" demekten öteye gidemiyor.

  (bkz: yok böyle bişii)
 • (bkz: n/a)
 • futbol disinda bir sey tartisamayacak olandir.
 • cnn turk macerasi trajikomik olandir:

  http://www.youtube.com/watch?v=xyuuyffuuay
 • soyu tükenmiştir.
  tartışabilen bir tarzı olanlar danışıklı dövüşenlerdir.
 • (bkz: prompter)
 • kılıçdaroğlu'nun ayar verdiği acayip isimli bir adam vardı. zaten o münazaradan sonra bir daha iflah olmamıştı.
 • yıllardır rte neden kılışdar'la tartışma programına çıkmaz diye herkes sorar ama onları bırakın siz bir tane aktif akp milletvekili'ni onu da geçtim akp mahalle temsilcisini muhalefetle aynı anda bir programda görebildiniz mi?

  göremezsiniz çünkü yassah hemşerim

  en son murat yetkin, şu yeni devlet kuruyoruz diyen andaval için, bu tip adamları neden tv'ye çıkartıyorsunuz diye tepki veren akp'lilere şöyle cevap vermişti köşesinde.

  "ak parti adına meclis başkanlığı adalet bakanlığı yapmış olan deneyimli siyasetçi cemil çiçek, oğan’ı “saygısız ve nankör” olarak kınadıktan sonra şunu söylemiş: “ismi geçen kişi televizyonlara neden çağırılır? bilmem.”

  ben en azından cnn türk’teki arkadaşlar adına konuşabilirim ama çoğu tv kanalının sorunu bu: televizyoncu arkadaşlar ak parti’den siyasetçileri muhalif siyasetçilerin yanı sıra tartışma programlarına alamıyorlar, ak parti merkezinden izin alamadıklarını söylüyorlar, sadece tek başına çıkıp kendi belirledikleri konuda konuşmaya izin alabildiklerini söylüyorlar; izin makamıysa belli. bu durumda tartışma programlarına işte oğan gibi neticede bir ak parti etiketi taşıyan kişileri çağırmak durumunda kalıyorlar. ak parti yetkilileri tartışma programlarına katılmak istiyor da, televizyonlar çıkarmıyor diye bir konu yok yani. ve sanırım çiçek de bu konudan haberdar."

  bu tür tartışmalar eskiden en azından bir nebze mecliste yapılabiliyordu. ama son içtüzük değişikliğiyle o da ortadan kalktı hamdolsun. eskiden 10'ar dakika olan konuşma süreleri 3'er dakikaya indirildi çünkü. hatta bazı konularda tamamen ortadan kaldırıldı.

  yüzde bir milyon haklı olduğu konu olsa, onu bile muhalefete karşı savunma çapı veya cesaretini gösteremeyen bir tıynet tarafından yönetiliyoruz.