şükela:  tümü | bugün
  • ümraniye'de bir avm. belediye başkanı hasan can kendi soyadını vermiş avm'ye.
  • belediye baskani hasan "can" olan umraniyen'in can park ismindeki avm'i.

lan?
  • ümraniye'de 28 şubat 2014 tarihinde açılan devasa boyutlu bir avm. ismi basit kaçmış gibi ama içerisi kaliteli.
  • tam da bu
  • "sonuna illa bi 'park' koymazsa ölecek hastalığı"ndan muzdarip kişi ya da kişilerin bi' şekilde kitabına uydurduğu avemedir.

(bkz: hasan can)
    (bkz: can gür)
  • belediye başkanı hasan can'ın canı, parkı avmsi.
    bir belediye başkanı bu kadar aleni, adına avm yapıyor ve kimse bundan bahsetmiyor. cok acayip bir durum.
  • ümraniyenin kalantor belediye başkanı hasan can'ın yeni tükanı canpark
  • bugün gittim ben buraya. çok sürmez kapanır içindeki mağazalar. erisaa dediydi dersiniz.

ümraniye alemdağ caddesi için fazla lüks. ca, hm, defacto, lcw gibi bir kaç uyduruk mağaza dışında ümraniye halkına pek de hitap edecek mağaza yok içinde. ulan migros açmışlar buraya. migros'a gider mi lan ümraniyeli hakmar varken, bim varken. dudullu'dan sarıgazi'den gelen adam ck mi alacak, tommy mi.
    hitap edecek kesim ise bu sikindirik caddedeki avm yerine buyaka'ya gider. giden de bi meraktan gider o kadar.
  • 1 yıl sonra bitecek olan üsküdar-ümraniye metrosunun hemen dibinde yapılmış olması, yarısından fazla dükkanın sahibinin ak parti ümraniye belediye başkanı hasan can'ın olması şüphesiz ki tesadüftür.
  • pazar günü gayet dolu olan avm.

ama şimdi allah var ben ümraniye gibi bir yerde olmasına şaşırdım. ümraniye'nin kısmen bazı yerleri güzel, kaliteli ama genel olarak bakıldığında var olan durum belli. ne kadar tutar bilemedim, çevre yerlerden merak için gidilir, devamı gelir mi bilmem. mango, h&m olması iyi olmuş ama. özellikle h&m her avm'de bulunmaz mesela o açıdan güzel. bence durabilir onayladım yani. ümraniye'ye elit bir hava katmış. zara da ekleyin. bye.