*

 1. şişman , iki yıllık vakıf üniversitesini altı yılda bitirmiş , link veremeyen , faşist , insanları dış görünüşlerine göre yargılayan ırkçı birinin annesi olmaktan milyon kez iyi olan durum.
 2. türk kızına dert olmuştur. önce indir o sigarayı kezbiş.
 3. muhtemelen övünç kaynagıdır. fiziksel kusurlarına ragmen kanser hastası bir bebek için çektiği kaliteli klibi çoğu insanın begenisini kazanmıstır. ha gel gelelim işin ironisine, canseveri begenmeyen yamuk burunlu,kare kafalı, gıdısı fotograflardan taşan,yanakları bir dönüm bostan kadar olan, semirmiş(yakında kurban bayramı var dikkatli olmasını öneririm) ,bir bacagının çapı minimum 50 cm olan üstelik hayatta maalesef bir baltaya sap olamamıs,öğrencilikten emekli olacak(üstelik bununla övünen), tek başarısı kafatasçılık ve şekilcilik olan hanım kızlarımız da yok değil. her neye inanıyorsa o şifa versin diyorum. eger durumu yoksa gelsin maddi yardımda bulunabilirim, ister estetik ameliyat isterse beyin nakli için. çünkü iki operasyondan biri gerçekleşmezse maalesef böyle çirkinliklere devam edecek.bir nevi semptom yani. hor görmeyin, hepimiz özürlü adayıyız neticede.
  edit:iş bu entry farazi yazılmıştır, kimse üstüne alınmasın:)

  edit: allah korusun böyle bir kızınız da olabilirdi. https://si0.twimg.com/…d79a35f579d5e3cbcccde4e.jpeg
 4. (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
  (bkz: al bunu al al al al al)

  bunu yazanın yedi göbek öteden akrabası olacağıma bin kere tercih edeceğim durumdur.

  kimsenin ay parçası gibi cemaline laf etmediği ideal bir dünyada yaşadığını tahmin ettiğim kişizade yorumudur. yazık lan kimin çocuğuysa. hem taraftar hem göçmen hem bakımlı uu beybi..

cansever'in annesi olmak hakkında bilgi verin