*

şükela:  tümü | bugün
 • böyle bir şeyi kendine dert eden bir meymenetsiz beyinsizin annesi olmak kadar problem olmayan bir şeydir.
 • şişman , iki yıllık vakıf üniversitesini altı yılda bitirmiş , link veremeyen , faşist , insanları dış görünüşlerine göre yargılayan ırkçı birinin annesi olmaktan milyon kez iyi olan durum.
 • muhtemelen övünç kaynagıdır. fiziksel kusurlarına ragmen kanser hastası bir bebek için çektiği kaliteli klibi çoğu insanın begenisini kazanmıstır. ha gel gelelim işin ironisine, canseveri begenmeyen yamuk burunlu,kare kafalı, gıdısı fotograflardan taşan,yanakları bir dönüm bostan kadar olan, semirmiş(yakında kurban bayramı var dikkatli olmasını öneririm) ,bir bacagının çapı minimum 50 cm olan üstelik hayatta maalesef bir baltaya sap olamamıs,öğrencilikten emekli olacak(üstelik bununla övünen), tek başarısı kafatasçılık ve şekilcilik olan hanım kızlarımız da yok değil. her neye inanıyorsa o şifa versin diyorum. eger durumu yoksa gelsin maddi yardımda bulunabilirim, ister estetik ameliyat isterse beyin nakli için. çünkü iki operasyondan biri gerçekleşmezse maalesef böyle çirkinliklere devam edecek.bir nevi semptom yani. hor görmeyin, hepimiz özürlü adayıyız neticede.
  edit:iş bu entry farazi yazılmıştır, kimse üstüne alınmasın:)

  edit: allah korusun böyle bir kızınız da olabilirdi. https://si0.twimg.com/…d79a35f579d5e3cbcccde4e.jpeg
 • (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
  (bkz: al bunu al al al al al)

  bunu yazanın yedi göbek öteden akrabası olacağıma bin kere tercih edeceğim durumdur.

  kimsenin ay parçası gibi cemaline laf etmediği ideal bir dünyada yaşadığını tahmin ettiğim kişizade yorumudur. yazık lan kimin çocuğuysa. hem taraftar hem göçmen hem bakımlı uu beybi..
 • tanım: her annelik gibi kutsal bir anneliktir.

  yorum: kan bağı seçilemez, kimse aile bireylerinden sorumlu tutulamaz ki cansevere gelirsek eğer sorumlu tutulacak bir kabahat de yok ama arkadaş seçilebilir.

  seninle arkadaşlık eden insanın afedersin aklının yayını sikeyim.
  tipine, meymenetine, fikrine bakale bi. hay senin sıfatına sıçayım. sen kimsin ki bir insanı dünyaya geliş şekliyle ötekileştiriyosun kezban.

  2. tanım: içimde ki sivaslıyı ortaya çıkaran başlık.

  edit: bazı kelimeleri bkz şeysinden yaptım. ha ayrıca sivası kaba gösterdiğim aşağıladığım düşünülmesin gerçekten sivaslıyım aslen.
 • bize "açılan başlıktan; açanın iq'sunun yanı sıra bir canlıyı insan yapan bütün manevi parametrelerin ölçümlenebildiğini gösteren" başlık. sanırım açan tası tarağı toplayıp kaçmış.
 • tanım: eşsiz bir sanatçıyı dünyaya getirmiştir.

  cansever hanım, her şeyden önce ülkemize müzikal anlamda katkıda bulunmuş bir insanımızdır. ayrıca hastalığı ilerlemeden önceki hallerini tvde izlemiştim, çok güzeldi. kendisi makedonya türk'ü ve 10 tane yabancı dil biliyor. bugün kaç tanemiz ingilizceyi bile doğru düzgün anlayabiliyoruz ki ? kendi adıma söylüyorum, dil sınavına hazırlanırken imanım gevriyor. 75 alsam çılgın atarım.

  hayır yani ne boksunuz siz ? dünyaya ne kazandırdınız da insanları alçakça yargılama hakkını kendinizde görüyorsunuz ? cansever hanım üzerinden iğrenç espri yapanlar da, bir kezban yüzünden genelleyip bütün türk kızlarını aşağılayanlar da gereksizdir, basittir ve yavşaktır.
 • her anne gibi gurur kaynağıdır. o da herkes gibi bir evlattır ve her anne evladını canı gibi sever.
  bir erkeğim ben biliyor musun sayın bayan? belki annelik duygusunu senin kadar hissedemem. ben yaratılan hiçbir kula aşağılayıcı gözle bakmam. görüyorsun yukarıda yazılanları değil mi? senin dış görünüşün ile ne kadar dalga geçilmiş.

  bir gök yeleli bozkurt vardı bilir misin? bütün kızlarla dalga geçip aşağılar, herkesin çirkinliğinden ve tipsizliğinden dem vururdu. bu adam bir gün ifşa olunca bütün meziyetleri ve dış görüntüsü çarşaf çarşaf dolaşmaya başladı. herkesle dalga geçen, önüne gelene sik kadar boyun var diyen adam, 1.50 boyunda ve kara kuru bir şeydi. sanırım ezik insanlar eziklik psikolojilerini başkalarını aşağılayarak aşmaya çalışıyorlar.